Weź udzial w kolejnej edycji WeBB MeetUp

Dodane: 13.11.2017

Informacja prasowa Informacja prasowa

Weź udzial w kolejnej edycji WeBB MeetUp

Udostępnij:

Przed nami zimowa edycja konferencji WeBB MeetUp. 30 listopada 2017 roku na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej po raz kolejny dojdzie do połączenia ścieżek wiedzy i doświadczenia oraz zderzenia teorii z praktycznymi case studies.

Organizatorem konferencji jest pełen pasji zespół Da Vinci Studio, który na co dzień w swojej pracy tworzy wysokiej jakości oprogramowanie „szyjąc na miarę”, a więc dostarczając modyfikowalny produkt spełniający indywidualne potrzeby Klientów. Team DVS jest świadomy, że ciągły rozwój oraz poznawanie najnowszych tajników nowych technologii to konieczność w branży IT i jedyny sposób na sukces. Stąd też inicjatywa konferencji WeBB MeetUp, którą Da Vinci Studio organizuje we współpracy z Kołem Informatycznym Reset ATH. Aktywni studenci są źródłem nowych pomysłów, inspiracji i chęci do stawiania poprzeczki coraz wyżej. Dodatkowo w czasie tej edycji do grona Organizatorów dołącza Fundacja Startup Podbeskidzie.

WeBB MeetUp to cykliczne spotkania pasjonatów branży IT na Podbeskidziu. Ich cel stanowi analiza nowych technologii i wymiana doświadczeń. Niewątpliwą zaletą konferencji są prelekcje przygotowane na bardzo wysokim poziomie wygłaszane przez praktyków, którzy z prezentowanymi zagadnieniami mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Te wszystkie czynniki wywołują efekt synergii. Organizatorzy wierzą, że 2+2=5! Ogromne zainteresowanie konferencją, praktyczne i merytoryczne prelekcje, ciekawe dyskusje toczące się podczas wydarzenia i pozytywne komentarze uczestników to sygnały, które motywują ich do dalszego działania.

W czasie nadchodzącej 7. edycji WeBB MeetUp będą poruszane różnorodne tematy m.in. bezpieczeństwo aplikacji webowych, architektura aplikacji mobilnych czy zwinne metodyki testowania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dodatkowo, Ci z uczestników, którzy potwierdzą swój udział rejestrując się na stronie eventu, mają szansę na wygranie wartościowych nagród. Zatem jeśli ktoś nie dokonał jeszcze rejestracji lub chce poznać szczegóły wydarzenia – zapraszamy na webbmeetup.com.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem