Weź udział w konkursie „Zagraj o mentoring” i wygraj udział w programie akceleracyjnym InCredibles

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Weź udział w konkursie „Zagraj o mentoring” i wygraj udział w programie akceleracyjnym InCredibles

Udostępnij:

Ruszyła 5. edycja konkursu „Zagraj o mentoring” organizowanego przez inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz program mentoringowy InCredibles Sebastiana Kulczyka. Zgłoszenia można wysyłać do 30 kwietnia 2021 roku.

Wydarzenie dedykowane jest startupom, które wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania technologiczne. Do konkursu można zgłaszać autorskie i nieszablonowe rozwiązania.

Jak aplikować do konkursu „Zagraj o mentoring”?

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej inqube.pl oraz prześlij prezentację (max. 10 slajdów), w której:

  • opisz swój startup (max. 1000 znaków),
  • pokaż, na czym polega innowacyjność Twojego rozwiązania (max. 800 znaków),
  • przedstaw zespół (max.1000 znaków),
  • opowiedz, jaki problem rozwiązuje Twój produkt/usługa (max. 1000 znaków),
  • opisz model biznesowy przedsięwzięcia (max. 1000 znaków).

Kapituła konkursu wybierze startupy, które zakwalifikują się do etapu finałowego. Jury będzie zwracać uwagę na przyjęty model biznesowy oraz poziom innowacyjności prowadzonych prac. Następnie finaliści zaprezentują swoje rozwiązania przed członkami kapituły. Finał konkursu odbędzie się 15 czerwca 2021 roku. Prezentacja finałowa powinna trwać ok. 7 minut. Zwycięzca nagrody głównej weźmie udział w programie akceleracyjnym i mentoringowym InCredibles.

inQUBE – Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości

inQUBE powstał na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jego celem jest wspieranie pierwszych kroków w biznesie studentów, absolwentów, pracowników naukowych oraz początkujących przedsiębiorców z branży ICT. Z Inkubatorem współpracuje zespół ekspertów z różnych dziedzin: naukowcy oraz praktycy biznesu, którzy wspierają swoją wiedzą osoby planujące oraz rozwijające swoją działalność gospodarczą.