Weź udział w LONDON STUDY EXCURSION 2017

Dodane: 16.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Marzysz o poznaniu tajników pracy w najbardziej prestiżowych instytucjach finansowych na świecie? Jeśli tak, to udział w projekcie studenckim LONDON STUDY EXCURSION jest dla Ciebie wspaniałą okazją!

W dniach 15-19 maja 2017 r. odbędzie się 12. edycja projektu London Study Excursion. Jest on organizowany co roku przez studentów SKN Inwestycji Kapitałowych Profit działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Podczas 5 dni spędzonych w Londynie grupa 20-25 starannie wyselekcjonowanych studentów z całej Polski będzie uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami banków inwestycyjnych, instytucji finansowych i tradingowych dowiadując się jak wygląda ich codzienna praca.

– London Study Excursion to unikatowy projekt, który umożliwia studentom poznanie specyfiki pracy w największych bankach inwestycyjnych, funduszach private equity i innych firmach zlokalizowanych w Londynie.  Dzięki warsztatom przeprowadzanym przez pracowników instytucji finansowych, rozmowom z nimi, a także nieformalnym spotkaniom uczestnicy projektu mogą od wewnątrz zobaczyć, jak wygląda praca na każdym szczeblu kariery, a także dowiedzieć się w jaki sposób skutecznie aplikować do wybranych firm. London Study Excursion to również świetna okazja do poznania ciekawych i inspirujących ludzi, których łączą wspólne zainteresowania i pasje – Dagmara Pawełkiewicz, Manager Projektu LSE 2016

Brzmi obiecująco?

Aby zostać uczestnikiem projektu weź udział w pierwszym etapie rekrutacji i wyślij swoje CV w języku angielskim oraz formularz rekrutacyjny (dostępny na stronie lse.sknprofit.pl) na adres mailowy [email protected] do 3.04.2017 r.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie internetowej http://lse.sknprofit.pl/  oraz na naszym fanpage’u Facebooka: London Study Excursion.

Nie zastanawiaj się – aplikuj już teraz! To może być początek nowego etapu na drodze do Twojej wymarzonej pracy!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem