Weź udział w nowym konkursie technologicznym specjalnie dla startupów „New Tech – New Travel”

Dodane: 13.12.2016

Mam Startup

Udostępnij:

Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny stawia na nowe technologie i młode, kreatywne firmy z pomysłami dla turystyki. Wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi wystartowaliśmy z nową inicjatywą – konkursem technologicznym „New Tech – New Travel”.

Celem konkursu jest poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silną energię i kreatywność młodych firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku.

Konkurs ma przybliżyć przedsiębiorcom turystycznym najlepsze projekty technologiczne oraz nowe trendy w technologiach, natomiast młodym firmom technologicznym wskazywać potencjał i potrzeby branży turystycznej.

Startupy mogą zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwiązania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce. Liczy się nowatorskie spojrzenie na potrzeby zarówno współczesnego turysty jak i firm działających w sektorze turystycznym.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.new.travel.pl.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 stycznia 2017 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: dron Quadrocopter Yuneec Typhoon Q500 4K w zestawie z walizką i dodatkowymi bateriami, dedykowana kampania online i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych eventów.

Laureatów będzie można poznać na Oficjalnym Otwarciu Targów TOUR SALON w dniu 17.02.2017 o godz. 12.00, natomiast zwycięskie rozwiązania będą prezentowane w strefie nowych technologii Polskiej Organizacji Turystycznej w pawilonie 7A.

Organizatorami konkursu są: Polska Organizacja Turystyczna i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Honorowy patronat nad konkursem objął Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Pan Dawid Lasek.

Zapraszamy!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem