Weź udział w Pitching Fight Club i wygraj 2 tys. złotych 

Dodane: 07.10.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Już niebawem odbędzie się piąta edycja Pitching Fight Club. Weź udział w wydarzeniu, zaprezentuj swój projekt i zgarnij 2 tysiące złotych.

Weź udział w Pitching Fight Club

We wtorek, 15 października, o godz. 17:00 w Krakowie odbędzie się piąta odsłona Pitching Fight Club, startupowego wydarzenia skierowanego do początkujących przedsiębiorców i startupowców z pomysłem na projekt lub z gotowym MVP (ang. Minimum Viable Product).

Pitching Fight Club to doskonała okazja, by otrzymać feedback na temat swojego projektu od doświadczonych jurorów, pozyskać finansowanie w wysokości 2 tys. złotych oraz, żeby zbudować sieć kontaktów. Po prezentacji odbędzie się bowiem sesja networkingowa. 

Jeśli chcesz więc wziąć udział w wydarzeniu, zapoznaj się z zasadami uczestnictwa:

Krok 1. Zarejestruj się za pomocą  tego formularza.

Krok 2. Przygotuj pitch deck, czyli prezentację projektu, którą omówisz podczas wydarzenia. Psst! Pamiętaj o czasie prezentacji: będziesz mieć 3 minuty! 

Krok 3. Do 13 października 2019 roku podeślij prezentację na adres e-mail [email protected]

Krok 4. Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako widz, zarejestruj się za pomocą  tego formularza

Jak zwyciężyć Pitching Fight Club?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo każdy ma równe szanse. Niemniej przeważysz szalę zwycięstwa na swoją stronę, stosując się do wytycznych jurorów. 

Oto 5 punktów, które oceni komisja:

  1. poziom techniczny pitch decka i forma prezentacji,
  2. spójność pomysłu (czy pomysł ma sens i czy jest możliwy do zrealizowania?),
  3. stopień zaawansowania projektu/pomysłu (kto jest klientem, potrzeby klientów, rozwiązanie problemu, wielkość rynku, potencjał i metody zarabiania na pomyśle),
  4. wykonalność/realność pomysłu (czy dasz radę zrealizować projekt ze skromnym budżetem, czy potrzebujesz 100 mld euro?),
  5. efekt wow (zaskocz czymś jurorów i publiczność).

Kto oceni Twoją prezentację?

Jurorami podczas piątej odsłony Pitching Fight Club będą doświadczeni przedsiębiorcy, inwestorzy i managerowie. Mowa o:

  1. Beata Mosór-Szyszka – współzałożycielka i CEO Project: People, strategicznej agencji specjalizującej się w metodach lean. Jej firma nie ma oferty, za to pracuje bezpośrednio na potrzebie/problemie, rozwiązując kluczowe trudności oraz wspierając realizację najważniejszych celów biznesowych klientów. Beata jest autorką metody tworzenia kampanii marketingowych Lean Marketing Sprint oraz narzędzia do pracy na wartościach Values Poker. 
  2. Ewa Kucharska – założycielka Cluster Cowork, lokalnej sieci biur coworkingowych. Aktualnie również Country Manager w Branchspace, londyńskiej spółce dostarczającej usługi IT dla linii lotniczych. Ewa skończyła studia prawnicze. Jednak zawodowo skupiła się na rynku kapitałowym i inwestycyjnym oraz na nieruchomościach. Od 2 lat pracuje w IT. W wolnym czasie doradza startupom w budowaniu modeli biznesowych. 
  3. Dariusz Lipka – prezes BLDG oraz partner zarządzający w BLDG Venture, funduszu kapitałowym inwestującym w innowacyjne produkty i technologie. Analityk biznesowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w doradztwie gospodarczym, biznesowym oraz zarządzaniu. Specjalizuje się w analizie i wsparciu wdrażania projektów inwestycyjnych i technologicznych. Od ponad 2 lat rozwija własny startup z obszaru Internetu Rzeczy – inteligentną nakładkę na klucz Locky.

Pitching Fight Club

Pitching Fight Club to nie tylko okazja, by zaprezentować swój projekt przed gronem doświadczonych przedsiębiorców, ale też możliwość, by posłuchać zaprawionych w boju startupowców. Podczas piątej odsłony wydarzenia wystąpi Błażej Wojtyła, współzałożyciel i CEO firmy Jazzy.pro, który poprowadzi prelekcję pt. „Magic of startups”. Dowiesz się z niej:

  • Czy za pomocą iluzji można pokazać współpracę startupów z funduszami VC, proces tworzenia MVP lub pitch deck? 
  • Czy sztuka iluzji może czerpać inspiracje z doświadczeń osoby, pracującej na co dzień nad rozwojem produktów IT, nad osiąganiem Product-Market Fit, skalowaniem rozwiązań i zarządzaniem sporym zespołem programistów lub designerów? 

Pitching Fight Club. Garść informacji na koniec

Organizator: Krakowski Park Technologiczny

Termin: Wtorek 15 października 2019 godz. 17:00- 20:00

Miejsce: The STAGE Music – Billiard – Food, ul. Łobzowska 3, 31-139 Kraków

Wydarzenie jest realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem