Weź udział w programie ORLEN Skylight Accelerator. Nabór trwa do 1 sierpnia!

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

ORLEN Skylight Accelerator nabór

Udostępnij:

Nabór do V rundy programu ORLEN Skylight Accelerator potrwa tylko do 1 sierpnia. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, pospiesz się. Niezbędne informacje znajdziesz w tym artykule.

ORLEN Skylight accelerator to korporacyjny program akceleracyjny skierowany do startupów technologicznych o międzynarodowym zasięgu. Żeby wziąć w nim udział, należy się zgłosić do 1 sierpnia, korzystając z formularza dostępnego na tej stronie.

ORLEN Skylight Accelerator

ORLEN Skylight Accelerator – dlaczego warto?

Startupy zakwalifikowane do udziału w programie ORLEN Skylight Accelerator uzyskają dostęp do infrastruktury operacyjnej koncernu, a także wsparcie doświadczonych mentorów i ekspertów. Otrzymają także m.in. możliwość:

  • przetestowania swojego rozwiązania w środowisku operacyjnym, na infrastrukturze spółek z GK ORLEN,
  • zdobycia cennego doświadczenia podczas pilotażu i nawiązania komercyjnej współpracy z koncernem po zakończeniu programu akceleracyjnego,
  • wsparcie doświadczonych mentorów i ekspertów,
  • otrzymania wynagrodzenia za przygotowanie technologii do testów i realizację wdrożenia pilotażowego.

Wyniki ORLEN Skylight Accelerator

ORLEN Skylight accelerator powstał 15.07.2021 roku z inicjatywy PKN ORLEN jako korporacyjny program akceleracji. Przy okazji jego uruchamiania przedstawiciele koncernu powiedzieli, że poszukują projektów, które zajmują się petrochemią, energetyką i sprzedażą detaliczną.

Z kolei w maju tego roku spółka z Płocka pochwaliła się wynikami jakie osiągnął ORLEN Skylight accelerator. A mianowicie nawiązał współpracę z 12 startupami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Wyniki ORLEN Skylight Accelerator