Weź udział w Startup Program Innovation 2017

Dodane: 07.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR już po raz trzeci zaprasza startupy do wzięcia udziału w projekcie Startup Program Innovation 2017. Chcesz rozwijać swój startup? Poznać specjalistów z branży marketingowej i startupowego środowiska? Zdobyć kontakty biznesowe?

Zgłoś się do bezpłatnego projektu STARTUP PROGRAM. Do programu przyjętych zostanie aż 20 startupów, których usługi bądź produkty mogą dać wartość szeroko rozumianej branży marketingowej.

Program składa się z 3 etapów:

SZKOLENIE GRUPOWE: Wszystkie zakwalifikowane startupy wezmą udział w szkoleniach, których celem jest przybliżenie uczestnikom zasad funkcjonowania branży reklamowej, poprawy efektywności współpracy z tworzącymi ją podmiotami oraz poszerzeniu wiedzy z zakresu promocji własnej marki. Szkolenie odbędzie się w ciągu jednego dnia.

MENTORING: Każdy z zakwalifikowanych startupów będzie miał miesiąc na spotkania z specjalnie przydzielonym mu mentorem, dzielenie się wiedzą, doradztwo i naukę. Mentorzy zaproszą startupy do swojego miejsca pracy i odpowiedzą na każde dręczące ich pytanie. To specjaliści zarówno reprezentujący międzynarodowe brandy, jak i związani ze startupowym środowiskiem.

SPEED DATES: Startupy przyjęte do programu będą mogły zaprezentować się w strefie startupowej podczas Forum Innovation 2017 oraz wziąć udział w tak zwanych szybkich spotkaniach z potencjalnymi klientami. Forum Innovation to wydarzenie, na które przyjeżdżają dyrektorzy, marketerzy, kreatywni, a także innowatorzy z całej Polski. To doskonała szansa na dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem