Wezwij pomoc drogową za pomocą aplikacji HOLLO

Dodane: 12.02.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Jak wynika z badań TNS Polska przeprowadzonych na zlecenie Ergo Hestii w 2013 r., jedynie 27 procent właścicieli samochodów, spośród 25 milionów decyduje się na ubezpieczenie Autocasco. Oznacza to, że po kolizji z własnej winy, aż 7 na 10 kierowców może liczyć wyłącznie na siebie. Aplikacja HOLLO pozwala wezwać pomoc drogową w dowolny miejscu i czasie. Nie wymaga od użytkowników, aby posiadali ubezpieczenie czy płacili abonament. 

 

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Platforma mobilna HOLLO, łączy firmy świadczące usługi assistance oraz kierowców. Jedyny taki system na świecie wykorzystuje aplikacje mobilne dla klientów, usługodawców oraz firm świadczących usługi assistance. W aplikacjach wykorzystano system GPS, który ułatwia zlokalizowanie klienta, nawet gdy nie jest w stanie podać dokładnego adresu, oraz pozwala śledzić trasę dojazdu pomocy drogowej i obliczać czas dotarcia na miejsce.

Skaner QR Code ogranicza formalności związane z rejestracją klientów do sfotografowania kodu z dowodu rejestracyjnego auta. Pozyskane w ten sposób informacje dodatkowo ułatwiają wybór właściwej usługi, ponieważ nie każdy holownik posiada takie same możliwości i wyposażenie. Moduł płatności mobilnych PayPal pozwala rozliczyć koszty związane z realizacją usługi nawet gdy kierowca nie dysponuje gotówką.

– System wzbudził ogromne zainteresowanie firm świadczących usługi pomocy drogowej. Pierwsze z nich zostały już zintegrowane, a kolejne stoją w kolejce – mówi Wiktor Mulić, Kierownik Projektu. Właściciel systemu nie wyklucza, że może on zostać udostępniony dla klientów firm ubezpieczeniowych, aby podnieść jakość obsługi klienta i usprawnić proces rozliczenia z usługodawcami.

System HOLLO został tak przygotowany, aby uwzględnić możliwość wymiany informacji niezbędnych do rozliczenia usług pomocy drogowej poprzez firmę ubezpieczeniową. Stanowi doskonałe, mobilne rozszerzenie pakietu AC. Za uruchomienie i rozwój aplikacji odpowiada Omega Code, która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań mobilnych dla biznesu i znana jest dzięki aplikacjom mobilnym dla firm z sektora finansowego.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem