Wideo dnia: FILTTR

Dodane: 23.03.2016

Mam Startup

Udostępnij:

– FILTTR działa cały czas, ale nie zawracamy głowy bez konkretu. Tylko wtedy, kiedy mamy propozycję dla Ciebie – piszą twórcy aplikacji, która ułatwi nam poszukiwanie wymarzonej pracy. Właściwie nie ułatwi, ale zrobi to za nas. Chcesz zobaczyć, jak działa? Obejrzyj poniższe wideo.

FILTTR – propozycje pracy

Zarejestruj się, ustaw swoje oczekiwania co do szukanej pracy i przebieraj w zaproponowanych ofertach. Tak w skrócie można opisać działanie aplikacji FILTTR, której premiera miała miejsce w czerwcu ubiegłego roku. Startup ma na celu ułatwienie procesu rekrutacji obu stronom. Pracownik może jasno określić swoje oczekiwania względem przyszłego pracodawcy, a ten zaprosić do rozmowy tylko te osoby, których wymagania mu odpowiadają. Takie podejście skraca też proces rekrutacji, bo ogranicza liczbę kandydatow do rekrutacji.

Za pomocą aplikacji FILTTR możemy nie tylko znaleźć dopasowane propozycje pracy, ale też polecić naszego znajomego danemu pracodawcy.  Twórcy programu za każde skuteczne polecenie, czyli zakończone podpisaniem umowy o pracę między poleconym kandydatem a pracodawcą, polecającemu oferuje dwa tysiące złotych. Aplikacja umożliwia też śledzenie status swoich poleceń. Mamy więc pełny podgląd do tego, czy CV poleconego kandydata trafiło do odbiorcy i czy warto przypomnieć mu się jeszcze raz.

Zdjęcia z planu

Produkcją wideo zajęło się studio LAMP

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem