Większy ruch na stronie? Wybierz serwery VPS od nazwa.pl

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Prowadzisz biznes w sieci, więc musisz mieć mocne i elastyczne serwery. Do nich należą VPS NVMe, oferowane przez nazwa.pl. Jeśli spodziewasz się większego ruchu na stronie i zależy Ci na błyskawicznym działaniu aplikacji, jest to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Przekonaj się dlaczego.

Czym są serwery VPS NVMe

Na początek wyjaśnijmy czym tak naprawdę są serwery VPS i co kryje się pod tym skrótem. Chodzi mianowicie o Wirtualny Serwer Prywatny (ang. Virtual Private Server) i technologię, która umożliwia uruchomienie na jednym dedykowanym serwerze kilku wirtualnych serwerów działających całkowicie niezależnie od siebie. Co za tym idzie, każdy z takich wirtualnych serwerów może służyć innym potrzebom, a znajdujące się na nim zasoby mogą być dostępne dla konkretnych użytkowników. Nie będą więc wykorzystywane przez osoby, które współdzielą z nami serwer dedykowany.

Trzeba zaznaczyć, że serwery VPS są rozwiązaniem mieszczącym się pomiędzy serwerami współdzielonymi a serwerami dedykowanymi. Ich przeznaczenie jest szerokie, więc mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorców w różnych celach, między innymi do postawienia strony WWW, jako serwer pocztowy czy do przechowywania kopii zapasowych. Niemniej jest to rozwiązanie dla użytkowników zaawansowanych.

Rośniesz? VPS jest dla Ciebie

Oznacza to tyle, że serwery VPS sprawdzą się lepiej w przypadku przedsiębiorców, którzy mają już spore grono odbiorców. Jeśli chodzi o nowo powstałą firmę, która dopiero co uruchomiła witrynę WWW, to przeważnie jej twórcom zaleca się, aby skorzystali z hostingu współdzielonego. Z biegiem czasu, kiedy ich biznes nabiera rozmachu i przybywa im klientów, wówczas lepszym rozwiązaniem stają się serwery VPS.

Tym, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest Serwer VPS NVMe, oferowany przez nazwa.pl. Charakteryzuje się on wysoką wydajnością – jest 10x razy szybszy od dysków SSD i 100x razy szybszy od tradycyjnych dysków HDD. Będzie to szczególnie odczuwalne dla internautów odwiedzających Twoją błyskawicznie ładującą się firmową stronę.

Okazuje się bowiem, że technologia ta pozwala na dotarcie do niezbędnych danych (umożliwiających wczytanie strony) w ciągu zaledwie 10 mikrosekund! Ponadto nazwa.pl oferuje swoim klientom korzystającym z serwerów VPS pełną kontrolę administracyjną oraz elastyczne pakiety dopasowane do potrzeb konkretnych użytkowników i firm.

Dlaczego warto wybrać serwery od nazwa.pl?

Do wyboru mamy aż 3 warianty usługi, które różnią się głównie wydajnością i alokacją zasobów, i co za tym idzie, ceną. Przyjrzyjmy się temu bliżej:

Na koniec trzeba pamiętać, że serwery VPS to doskonała alternatywa dla hostingu współdzielonego i serwera dedykowanego. Spodziewając się, że Twoja strona WWW zacznie niebawem generować większy ruch, nie zwlekaj i wybierz serwery VPS. Możesz być bowiem pewny, że Twoi klienci nie będą czekać i zniecierpliwieni długim ładowaniem się strony w końcu zdecydują się odwiedzić konkurencję.

Więcej na temat oferty VPS NVMe znajdziesz tutaj.