Wiemy, kto będzie w Excelerate Labs Summer 2012!

Dodane: 27.04.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

To już trzecia edycja “szkoły dla startupów” Excelerate Labs. Tak jak rok i dwa lata temu, zespół Excelerate Labs przyjął do swojego programu 10 startupów, które ich zdaniem w przyszłości odniosą sukces.

To już trzecia edycja “szkoły dla startupów” Excelerate Labs. Tak jak rok i dwa lata temu, zespół Excelerate Labs przyjął do swojego programu 10 startupów, które ich zdaniem w przyszłości odniosą sukces.

Excelerate Labs jest w czołówce programów akceleracyjnych w Ameryce. Co oferuje? Wsparcie 163 mentorów (m.in. Thomas Loverro – RRE Ventures, Jason Harinstein – Groupon czy Dan Scholnick – Trinity Ventures), trzymiesięczny program akceleracyjny oraz dołączenie do klubu oferującego stały dostęp do doświadczonych mentorów. Zwieńczeniem uczestnictwa w Excelerate Labs jest Demo Day, w którym uczestnicy zaprezentują swoje startupy grupie aż pięciuset inwestorów.

Poniżej prezentujemy 10 startupów, które będą uczestniczyć w Excelerate Labs Summer 2012:

 • 71lbs – zadba o to, by nasze przesyłki do klientów były wysyłane najtańszym kosztem, wyłącznie jako paczki ubezpieczone oraz w określonych terminach.

 • Cureeo – pomoże znaleźć dzieła sztuki odpowiadające naszym gustom. Każdemu użytkownikowi korzystającemu z Cureeo pomoże znawca sztuki, który postara się dobrać i pokazać takie obrazy, które nam się spodobają.
 • Fibroblast – ma działać na zasadzie wirtualnej rejestracji, gdzie pacjent będzie mógł umówić się na wizytę u lekarza w dogodnym terminie, co również ułatwia pracę lekarzy. Fibroblast ma pomóc w przejrzystym wyjaśnieniu dojazdu do danej placówki oraz promować ideę profilaktycznych badań okresowych.
 • frintit – system mailingowy, dzięki któremu młode przedsiębiorstwa będą mogły efektywniej docierać do osób zainteresowanych ich branżą.
 • Good Karma Clothing for Kids – startup będzie przesyłał wszystkim subskrybentom ubranka dopasowane do wieku naszych pociech. Ubranka będą już wyprane w detergentach bezpiecznych dla dzieci i komplety ubrań będą wysyłane pocztą do naszych domów. Jeśli znudziły się naszemu dziecku ubranka, które GKCfK przysłał możemy je zwrócić i poprosić o następny komplet.
 • Lasso – startup ułatwiający ustalanie szybkich spotkań z naszymi przyjaciółmi.
 • Orbeus – to zaawansowany system rozpoznawania twarzy, logo produktu oraz optycznego rozpoznawania znaków.
 • Pictarine – startup zbierający w jednym miejscu wspólne zdjęcia nasze i naszych przyjaciół ze wszystkich popularnych portali społecznościowych.
 • SpotHero – system ułatwiający znalezienie wolnego miejsca parkingowego i jego rezerwację. Korzystając ze SpotHero przechodzimy przez 3 etapy: znalezienia na mapie parkingu, zarezerwowania odpowiedniego miejsca oraz zaparkowania samochodu na wyznaczonym miejscu parkingowym.
 • Whimseybox – za 15 dolarów miesięcznie oferuje comiesięczną dostawę próbek 4-5 produktów, które powinny się nam spodobać ze względu na nasze zainteresowania. Zadaniem Whimseybox jest pobudzenie naszej kreatywności, a produkty, które nam przyślą mają posłużyć jako bodźce do poświęcenia czasu na tworzenie czegoś nowego, dzięki naszej wrodzonej kreatywności.
 • Demo Day jest przewidziane na 29 sierpnia.

  źródło: techcocktail.com

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem