Wilczybilet.pl – zobacz, co Twój pracodawca o Tobie sądzi

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Wilczybilet.pl to nowy serwis internetowy, w którym pracodawcy mogą zamieścić referencje dotychczasowych pracowników. Od tej pory mogą oni konfrontować dokumenty aplikacyjne kandydatów z opiniami z poprzednich miejsc pracy, dzięki czemu zyskają większą wiedzę na temat osób, ubiegających się o pracę.

Wilczybilet.pl to nowy serwis internetowy, w którym pracodawcy mogą zamieścić referencje dotychczasowych pracowników. Od tej pory mogą oni konfrontować dokumenty aplikacyjne kandydatów z opiniami z poprzednich miejsc pracy, dzięki czemu zyskają większą wiedzę na temat osób, ubiegających się o zatrudnienie w ich firmie.

Wilczybilet.pl to pierwszy w Polsce serwis, w którym pracodawcy mogą wymieniać się opiniami o pracownikach, z którymi współpracowali bądź nadal współpracują. Celem portalu jest uzyskanie maksymalnie dużej ilości informacji o kandydatach, ubiegających się o zatrudnienie w ich przedsiębiorstwie. Serwis oczywiście chroni pracowników przed oczerniającymi opiniami i służy pomocą prawną, by wyjaśnić kwestie nie mające uzasadnienia w rzeczywistości.

– Wystawianie cenzurek firmom przez pracowników jest w Internecie na porządku dziennym. Często są to opinie anonimowe i bardzo negatywne, przez co cierpi wizerunek pracodawców. Zainspirowało to nas do przygotowania serwisu, w którym ocenie podlegać będą pracownicy. Oczywiście, naszym głównym celem jest to, aby referencje publikowane przez pracodawców były rzetelne i zgodne z rzeczywistością i tym Wilczybilet.pl będzie się charakteryzował. Jeżeli użytkownik znajdzie opinię o sobie, która wg niego jest krzywdząca, dołożymy wszelkich starań, aby sprawę wyjaśnić. Chcemy, aby nasz serwis był narzędziem uzupełniającym działania specjalistów human resources, a więc najważniejszy jest pełen profesjonalizm – mówi Sebastian Bazylak, PR manager Wilczybilet.pl.

Osoby prywatne, aby sprawdzić, jakie referencje zostały im wystawione przez dotychczasowych pracodawców w serwisie Wilczybilet.pl muszą opłacić roczny abonament w wysokości 19 zł. Pracodawcy, za promocyjną cenę 99 zł, uzyskują roczną możliwość zamieszczania i wyszukiwania ocen o swoich byłych, obecnych bądź potencjalnych pracownikach.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem