Wish zaczyna współpracę z polską platformą e-commerce – IdoSell

Dodane: 01.09.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Polska platforma sklepowa IdoSell (IAI) rozpoczyna współpracę z jednym z największych na świecie mobilnym marketplace – Wish. Z integracji będzie mogło skorzystać ponad 6,500 właścicieli profesjonalnych sklepów internetowych.
– Wish to potęga jeżeli chodzi o sprzedaż cross-border. Firma stawia bardzo mocno na to, by sprzedawca dostarczał produkty zarówno lokalnie jak i globalnie. Obecność sklepu internetowego na Wish pomoże naszym sprzedawcom w dotarciu do klientów międzynarodowych – tłumaczy Paweł Fornalski, CEO IAI.

Klienci IdoSell, którzy skorzystają z integracji z Wish, zyskają szereg narzędzi, które pomagają zoptymalizować ich doświadczenie. W tym wskaźniki wydajności, zarządzanie zapasami, wsparcie logistyczne, reklamę i komunikację z klientami. Mogą również skorzystać z promocyjnej stawki przez pierwsze 3 miesiące.

– Dzięki partnerstwu, sprzedawcy IdoSell będą mogli szybko i łatwo sprzedawać swoje produkty milionom konsumentów na całym świecie. Nie możemy doczekać się sukcesu tego partnerstwa – mówi Alan Small.

Wish został założony w 2010 roku przez urodzonego w Polsce Piotra Szulczewskiego i w ciągu ostatniej dekady urósł do rangi jednej z największych globalnych platform e-commerce. Wish łączy technologię i możliwości data science z innowacyjnym podejściem do zakupów, które jest oparte o odkrywanie produktów na urządzeniach mobilnych (co tworzy zabawne i rozrywkowe doświadczenie zakupowe). Obecnie Wish łączy miliony konsumentów w ponad 100 krajach z ponad pół milionem sprzedawców na całym świecie.

IdoSell to platforma sklepowa w Polsce. W ciągu ostatniego roku sprzedawcy, którzy korzystają z tego rozwiązania osiągnęli GMV na poziomie 12,5 mld zł. Spółka już od jakiegoś czasu stawia na rozwój sprzedaży międzynarodowej m.in. poprzez integracje z Frisbo, ApplePay czy też Amazon. Ambicją IdoSell jest także konsolidacja europejskiego rynku e-commerce. Pierwszy krok w tę stronę polska firma wykonała pod koniec lipca, kiedy to przejęła pakiet większościowy węgierskiego SaaS-u Shoprenter.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem