Wiwisekcja odwagi w biznesie

wiwisekcja odwagi w biznesie
Udostępnij:
Zapraszamy do Startera na wyjątkowe, urodzinowe spotkanie Creative Morning! Prelegentem będzie: Miłosz Brzeziński - konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie.

Zapraszamy do Startera na wyjątkowe, urodzinowe spotkanie Creative Morning! Prelegentem będzie: Miłosz Brzeziński - konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie. Dodatkowo z okazji świętowania drugiego roku działalności, Starter przygotował dla uczestników wiele niespodzianek, a także jak zawsze okazję do networkingu.

Podczas Creative Morning opowiemy o tym, co się w Starterze działo w ciągu ostatniego roku. Z okazji drugiej rocznicy naszej działalności przygotowaliśmy też niespodzianki. Następnie podczas prelekcji, wspólnie z Miłoszem Brzezińskim będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

  • Czym się charakteryzuje odwaga w biznesie?
  • Z czego się składa?
  • Jak zaprząc ją do kreatywności i mnożenia sukcesów?
  • Co biorą pod uwagę ludzie, którzy podejmują odważne decyzje biznesowe - co uważają za ważne, a co pozostawiają przypadkowi?
  • Czy odwaga jest w ogóle konstruktem, na który da się nałożyć siodło i nim pokierować, czy raczej rządzi się swoimi prawami? Tak czy owak - gdzie jest jej źródło i jak ją sobie w głowie oraz działaniach uporządkować?

Serdecznie zapraszam wszystkich tych, którzy chcą być bardziej odważni i takich, którzy odwagi mają aż nadto. Rozkładanie odwagi na czynniki pierwsze nie wymaga bowiem odwagi, a raczej dobrego humoru i otwartości! Do zobaczenia! - mówi Miłosz Brzeziński.

Po sporej dawce wiedzy i energii będziemy kontynuować networking podczas nieformalnych rozmów, więc pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą wizytówki! Oprócz wizytówek, warto zabrać ze sobą znajomych!

Plan spotkania networkingowego:

  • 9.00 - 9.15 - Rejestracja uczestników i sesja networkingowa
  • 9.15 - 9.30 - Joanna Grandzicka "Parę słów o Starterowym dwulatku"
  • 9.30 - 10.30 - Miłosz Brzeziński "Wiwisekcja odwagi w biznesie"
  • 10.30 - ……. - Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest BARDZO ograniczona - o udziale w spotkaniu decyduje kompletność wypełnionego formularza zgłoszeniowego! Dodatkowo na autorów najciekawszych życzeń czekają nagrody od Startera

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa