Wizerunek kobiety przedsiębiorczej. Pierwsze spotkanie z cyklu „Ja, Kobieta Przedsiębiorcza”

Dodane: 03.10.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 6 października w Business Link Zebra Tower w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Ja, Kobieta Przedsiębiorcza”. Jego tematem przewodnim będzie wizerunek kobiety przedsiębiorczej, a gościem specjalnym aktorka i businesswoman, Maja Bohosiewicz.

Cykl spotkań „Ja, Kobieta Przedsiębiorcza” powstał z inicjatywy wypożyczalni sukienek Love The Dress oraz akceleratora biznesu Business Link Zebra Tower. Jego ideami są jednoczenie kobiet przedsiębiorczych i ich biznesów oraz stworzenie im możliwości do inspirujących spotkań i networkingu.

– Spotkania dla kobiet przedsiębiorczych organizowane w Business Link Zebra Tower to pierwsze tego typu wydarzenie umożliwiające nawiązanie nowych kontaktów, rozwinięcie swoich umiejętności, a nawet perspektywa na nowe współprace tylko w damskim gronie – mówi Iwona Niemyjska, office manager Business Link Zebra Tower. Motywacji oraz wiedzy podczas spotkań będą dostarczać kobietom zaproszeni goście, zarówno ze świata biznesu, jak też kultury, sztuki czy sportu.

Celem projektu jest wykreowanie „Kobiety Przedsiębiorczej”, poprzez zadbanie o jej wizerunek, zdrowie, pasje i biznes. Odbywające się co miesiąc spotkania będą po kolei dotykać wspomnianych aspektów. Pierwsze z nich będzie dotyczyć podstawowego elementu kobiecości, czyli wizerunku, także na spotkaniach biznesowych czy biznesowo-koktajlowych.

– Zadbany wizerunek kobiety przedsiębiorczej jest ważny nie tylko ze względu na to jak będzie ona odbierana przez parterów biznesowych, ale także dla niej samej. Poprzez dobrze dobrany ubiór i makijaż jest ona bardziej pewna siebie i łatwiej obraca się w tej trudnej materii, jakim jest biznes – mówi Kinga Kośnik, właścicielka Love The Dress.

Spotkanie odbędzie się 6 października o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Business Link Zebra Tower w Warszawie (12 piętro). Wstęp wolny. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/294890360895607/.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem