Właściciel portalu Noclegguru w finale European Business Awards

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Węgierska firma turystyczna Szallas.hu Kft, która jest właścicielem portalu Noclegguru.pl, zyskała tytuł „National Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards.

Do tegorocznej 9. już edycji European Business Awards zgłosiło się w sumie 32 tys. firm z całej Europy. Najliczniej reprezentowane branże to: IT, produkcja i FMCG. W finale Szallas.hu Kft powalczy o głosy sędziów i międzynarodowej publiczności z 650 firmami z 33 krajów.

European Business Awards to jeden z najważniejszych w Europie niezależnych konkursów biznesowych, którego jury składa się z autorytetów świata biznesu, nauki, mediów i polityki. W konkursie nagradzane są firmy najbardziej dynamiczne, innowacyjne i nastawione na sukces. Dla jurorów rozmiar i wyniki finansowe przedsiębiorstwa nie muszą stanowić najważniejszego kryterium.

Tytuł „National Champion” w konkursie European Business Awards jest kolejnym międzynarodowym wyróżnieniem przyznanym węgierskiej spółce. W 2014 roku firma Szallas.hu była liderem rankingu Deloitte Technology Fast 50, dołączając do grona najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.

W lipcu tego roku Szallas.hu otworzył oddział w Warszawie i uruchomił portal Noclegguru, w którym można dokonać rezerwacji hotelu w jednym ze 175 krajów na całym świecie.

fot. pixabay.com