Wolves Summit już 23 i 24 października w Warszawie

wolves summit juz 23 i 24 pazdziernika w warszawie
Udostępnij:
Wolves Summit powraca do Warszawy! Ósma edycja konferencji odbędzie się w dniach 23-24 października 2018. To najlepszej jakości międzynarodowa konferencja networkingowa dla startupów, inwestorów i korporacji.

fot. materiały prasowe

Współorganizowana przez miasto stołeczne Warszawa konferencja, to niepowtarzalna okazja do spotkania 300 startupów, 200 inwestorów i 300 korporacji i managerów globalnego ekosystemu technologicznego. Dzięki precyzyjnemu narzędziu matchmakingowemu, dostępnego przed konferencją i w jej trakcie, uczestnicy będą mieli możliwość zaplanowania ponad 3000 dopasowanych spotkań 1:1 z osobami, które odpowiadają ich potrzebom biznesowym. Podczas poprzednich edycji uczestnicy zorganizowali 18980 takich spotkań; ta część wydarzenia jest kluczowym elementem, dla którego wielu najlepszych graczy środowiska technologicznego powraca na Wolves Summit i na stałe wpisało wydarzenie w swoich kalendarzach.

Najlepsi gracze branży innowacyjnej

Jednym z nieodłącznych elementów Wolves Summit jest tzw. Main Stage, gdzie odbywają się wszystkie prelekcje i panele dyskusyjne. Ta edycja zapowiada się niewątpliwie imponująco. Wydarzenie skupi się na kilku branżach i aktualnych tematach, w tym Blockchain, Augmented Reality, Virtual Reality, Artificial Intelligence i Hardware. Niektórzy z mówców, którzy będą dzielić się swoimi pomysłami, historiami i wiedzą, to Rudradeb Mitra, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, który zbudował 6 startupów w 4 krajach i ma ponad 9 lat doświadczenia w budowaniu produktów do nauki sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, Evren Ay, założyciel MotaWord – najszybszej na świecie platformy tłumaczeniowej i Basi Nasiorowskiej.

Punkt zwrotny w kształcie wilka

Wolves Summit zapewnia startupom wiele okazji do uzyskania dźwigni, wzrostu i rozprzestrzeniania wpływu na arenę globalną. Jedną z możliwości dla przedsiębiorców technologicznych jest konkurs Great Pitch Contest, w którym wybrane startupy będą miały okazję zaprezentować swoje pomysły przed inwestorami i partnerami. W tej edycji Wolves Summit współpracuje z Fenox Venture Capital, aby zaprosić zwycięzcę konkursu Great Pitch do Grand Finale konkursu Startup World Cup w San Francisco, gdzie będzie możliwość wygrania nagrody głównej o wartości $1 000 000. Wszystkim finalistom konkursu Great Pitch Contest, StartupJobs.pl zapewni całoroczną, bezpłatną możliwość publikowania ofert pracy na stronie i ewentualne dalsze ekspozycje medialne. Wolves Summit zakończy się organizacją Central European Startup Awards, galą nagród stworzoną dla ekosystemu startupów, aby wspólnie cieszyć się osiągnięciami technologicznymi oraz świętować zwycięstwo innych przedsiębiorców. Gala jest największym niekomercyjnym festiwalem startupowym w regionie. Jej celem jest zainspirowanie, pobudzenie i uznanie przedsiębiorczości w Europie Środkowej, łącząc społeczność entuzjastów startupów z całym ekosystemem współpracowników i sympatyków na wszystkich szczeblach.

Kontakty ponad wszystko

Konferencja Wolves Summit gromadzi reprezentantów wielu środowisk, w tym korporacji, inwestorów i obiecujących startupów z całego świata. Spotkania 1:1 są jednym z najważniejszych elementów tego wydarzenia. Uczestnicy mogą zaplanować 15-minutowe rozmowy z odpowiednimi osobami, już na 2 tygodnie przed rozpoczęciem konferencji.

Ósma konferencja Wolves Summit odbędzie się w dniach 23-24 października 2018 r. w Warszawie. Udział w niej weźmie ponad 1500 osób z przeszło 60 krajów. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia i możliwości uczestnictwa dostępne są na stronie.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia.