Woodpecker.co z pełnym sukcesem kończy IPO

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Woodpecker.co z pełnym sukcesem kończy IPO

Udostępnij:

Woodpecker.co S.A., spółka technologiczna oferująca aplikację pełniącą rolę inteligentnego asystenta sprzedaży B2B, podsumowuje publiczną ofertę sprzedaży akcji przez akcjonariuszy. Oferujący przydzielili wszystkie oferowane akcje o wartości 11 mln zł.91 proc. akcji trafiło do transzy dużych inwestorów, a pozostałe zostały przydzielone w transzy małych inwestorów, w której stopa redukcji wyniosła 56,07 proc. Oferta Woodpecker.co była największą ofertą publiczną, w której pośredniczył Dom Maklerski INC.

– Cieszymy z dużego zainteresowania ze strony inwestorów. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim biorącym udział w ofercie publicznej Woodpecker.co za zaufanie i docenienie naszego biznesu. Przygotowania do wejścia na NewConnect również przebiegają zgodnie z planem. Liczymy na giełdowy debiut jeszcze w te wakacje – komentuje Mateusz Tarczyński, prezes zarządu Woodpecker.co.

Działająca w modelu SaaS aplikacja Woodpecker.co ułatwia pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji poprzez automatyzację czasochłonnych procesów związanych z komunikacją biznesową. Korzysta z niej około 3 tys. firm z 70 krajów na całym świecie, w tym prawie połowa to klienci z USA.

– Oferta Woodpecker.co była do tej pory największą ofertą zrealizowaną przez Dom Maklerski INC w historii naszej całej działalności. Cieszymy się z jej sprawnego przebiegu i dużego zainteresowania inwestorów. Aktualnie, w ramach Grupy INC, prowadzimy czynności przygotowujące Spółkę do debiutu na rynku NewConnect. Jesteśmy na etapie rejestracji akcji w KDPW, po której będziemy składać wniosek o dopuszczenie akcji do GPW. Liczymy na debiut Woodpecker.co na małej giełdzie w ciągu kilku tygodni – mówi Paweł Śliwiński, prezes zarządu Domu Maklerskiego INC.