wooloo.pl szuka finansowania w crowdfundingu!

wooloopl szuka finansowania w crowdfundingu
Udostępnij:
Ile razy w ciągu tego tygodnia pomyślałeś, jaka szkoda, że nie może zrobić tego za mnie ktoś inny? A może jednak ktoś może?

Ile razy w ciągu tego tygodnia pomyślałeś, jaka szkoda, że nie może zrobić tego za mnie ktoś inny? A może jednak ktoś może?

Czas jest jedynym zasobem, którego nie można kupić. Na co dzień musimy zajmować się rzeczami, które nie sprawiają nam przyjemności, ale pochłaniają czas. Sprzątanie, prasowanie, chodzenie po zakupy czy np. zakup Twoich ulubionych mandarynek na pobliskim bazarku.

Nasz czas jest bardzo cenny, dlatego też może warto poświęcić go na coś, co naprawdę nas rozwija i sprawia przyjemność? Może niech inni zajmą się zadaniami, do których my nie jesteśmy absolutnie potrzebni?

Serwis wooloo.pl (czyt. wulu) pozwala na zaspokojenie wspomnianych codziennych potrzeb zwykłych ludzi. Wachlarz usług jest szeroki – zaczynając od zrobienia zakupów, złożenia mebli z IKEA, wyprowadzenia psa na spacer, a na organizacji przyjęć okolicznościowych kończąc. Wooloo ma stanowić rozwiązanie problemu braku czasu, a jednocześnie szerzyć idee, że czas jest niezwykle ważny, należy go cenić i wykorzystać jak najefektywniej.

Serwis skupia sprawdzonych, przyjaznych, godnych zaufania ludzi (Pracowite Pszczółki), którzy są skłonni poświęcić swój czas w zamian za niewielką opłatą, aby Tobie żyło się lepiej. Pracowitymi Pszczółkami mogą być ludzie z Twojej okolicy, jak i z zupełnie innego miasta. Wystarczy, że zgłoszą swoją chęć wykonywania zadań, wypełnią formularz rejestracyjny i zostaną zaakceptowani na podstawie wyników ankiety behawioralnej.

Dodawanie ogłoszeń w serwisie jest w 100% darmowe. Prowizja od wybranej oferty pobierana jest dopiero w momencie, gdy użytkownik zdecyduje się wybrać konkretną Pszczółkę do swojego zadania. Gdy serwis wooloo otrzyma od Ciebie płatność, zdeponuje ją u siebie do momentu, kiedy obie strony potwierdzą, że zadanie zostało wykonane. Ty, jako Zleceniodawca (Pszczelarz) musisz skupić się jedynie na przekazaniu niezbędnych szczegółów, aby Twoje zadanie zostało wykonane. Rozwiązanie takie gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo, które są naszym priorytetem.

wooloo jest pierwszym serwisem, który (jeśli tylko mu na to pozwolisz) sam wybierze ofertę najbardziej odpowiednią do Twojego zadania. Zrobi to na podstawie inteligentnego algorytmu bazującego na opiniach, cenie, dostępności oraz stopnia doświadczenia w danej kategorii.

Planowany start serwisu w kwietniu, natomiast już teraz można pomóc autorom pomysłu w zebraniu funduszy na start na platformie crowdfundingowej Ideowi.pl Kwota, jakiej potrzebują to 30.000 zł, a wesprzeć można już od 10 zł - w zamian pomysłodawcy oferują ciekawe nagrody - miód, koszulki, kubki, czapki, udział w filmie reklamowym serwisu, a nawet... zaśpiewanie Pszczółki Maji w domu Wspierającego!

Link do Kampanii: http://www.ideowi.pl/projekty/wooloo-pl-zyskaj-cenny-czas-i-zlecaj-zadania-lub-zarabiaj-33.html

źródło: informacja prasowa