World Chat rozdaje prezenty przedświąteczne! Zarejestruj się w aplikacji i chwyć swoje 5 minut

Dodane: 02.12.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Darmowa aplikacja World Chat umożliwia tanie połączenia z Wielkiej Brytanii do ponad 250 krajów świata. World Chat zdobył już tysiące polskich użytkowników żyjących w Wielkiej Brytanii i z dnia na dzień staje się coraz popularniejszy wśród Bytyjskiej Polonii.

I nie bez powodu. Wykonanie telefonu do Polski kosztuje już tylko 4 pensy za minutę do Polski na telefon komórkowy – to taniej niż oferty największych operatorów w Wielkiej Brytanii!

Wielką zaletą jest również możliwość wykonania telefonu skądkolwiek, kiedykolwiek i do kogokolwiek za granicą, gdyż aplikacja nie używa połączenia internetowego. To tak proste i wygodne jak wykonanie normalnego połączenia przy niższej stawce i na każdy rodzaj telefonu.

Użytkownicy World Chat wykorzystują miliony minut na rozmowy zagraniczne i co miesiąc ta liczba rośnie.

– World Chat został stworzony w 2015 roku i od tamtego czasu rośnie. Klienci są zmęczeni i sfrustrowani zamienianiem kart sim i wpisywaniem długich kodów PIN tylko po to aby zadzwonić do bliskich za granicą. Jest w tym również zmieszanie krótkoterminowymi cenami promocyjnymi innych firm. World Chat pozbywa się tych problemów i daje użytkownikom super prostą i wygodną alternatywę. Nie tylko World Chat jest prosty w użyciu ale również niezawodny i zawsze dostarcza najlepszą możliwą jakość połączeń, znacznie lepiej niż inne serwisy korzystające z Wi-Fi czy internetu – powiedziała nam reprezentantka World Chat.

Aby zachęcić nowych użytkowników do korzystania z aplikacji, World Chat rozdaje darmowe 5 minut do wykorzystania na rozmowy po zarejestrowaniu się w serwisie.  Wystarcza to na zapoznanie się z działaniem aplikacji oraz przekonaniem się na własnej skórze o jakości połączeń.

– World Chat oferuje przeźroczyste ceny połączeń co oznacza, że każdy klient może zawsze sprawdzić ile zapłaci za połączenie oraz ile kredytu zostało do wykorzystania. Aplikacja World Chat gra ważną rolę na rynku połączeń międzynarodowych oferując naszym klientom elastyczność i przejrzystość – dodaje reprezentantka World Chat.

Sama rejestracja w serwisie jest niesamowicie łatwa. Aplikację World Chat wystarczy pobrać za darmo z Apple App Store lub Google Store, podać swój numer telefonu oraz kliknąć „submit”. Następnie otrzymany w wiadomości numer pin należy użyć przy rejestracji. I tyle, World Chat bezproblemowo integruje się z twoim telefonem, automatycznie importując wszystkie twoje międzynarodowe kontakty więc wykonanie telefonu za granicę jest już tylko na wyciągnięcie palca.

fot. pexels.com