WOW – tak było na Mobiconf 2016!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Ponad 350 uczestników z kilkunastu krajów, doświadczeni prelegenci m.in. z SoundCloud, Facebook, Spotify, Skyscanner, Miquido oraz niezwykłe atrakcje dla uczestników – tak w skrócie można podsumować odbywającą się w dniach 6-7 października międzynarodową konferencję Mobiconf.

Na zdjęciu: Pedro Pinera Buendia, SoundCloud | fot. materiały prasowe

Trzecia edycja konferencji pod hasłem „Wow coding starts here!” odbyła się ponownie w Multikino Kraków, dzięki czemu organizator zapewnił komfortowe warunki, wielkie ekrany i znakomite nagłośnienie. Ci, którzy nie mogli dołączyć, skorzystali z live streamingu prezentacji jak zawsze inspirującego Kevlina Henneya. Nie zabrakło gromkich braw oraz mnóstwa pytań do Johna Sundella (Spotify), Guilherme Prudente (Miquido), Pima van Oerle (Skyscanner) czy Anastasii Voitovej (Stanfy).

„Dziękuję za zorganizowanie tak twórczej konferencji 🙂 Pozdrawiam i gratuluję, konferencja naprawdę przeszła moje najśmielsze oczekiwania” – Marketing Manager, Uczestnik 

„We had a great time. I have to admit the organization were pretty good and the cinema theater for the location is a great idea” – Mobile Developer, Uczestnik

W tym roku każdy uczestnik mógł powrócić do swojego dzieciństwa, dzięki specjalnemu stoisku z (działającymi!) retro komputerami i spróbować ponownie własnych sił na komputerach Amiga, Commodore czy Atari. Retro gaming to wyjątkowy trend, który na całym świecie ma już miliony zwolenników. Tradycyjnie, wieczorna integracja odbywała się na Tram Party w obstawie sił specjalnych Imperium (Star Wars)!

“On my way home after, as always, an awesome Mobiconf special kudos to the team, this year the organization has been even better!!” – Android Engineer, Prelegent

Mobiconf na dobre wpisał się w branżowy kalendarz dla programistów iOS, Android, PHP, Java, testerów oprogramowania, designerów UX i UI oraz managerów zarządzających projektami. To wydarzenie, oprócz zdobycia wiedzy –  jest także szansą na zawarcie międzynarodowych kontaktów z uczestnikami z takich krajów jak: Brazylia, Niemcy, Holandia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Ukraina, USA i Wielka Brytania.

„Remember your childhood with #Mobiconf retro gaming!” – Android Developer, Uczestnik

To jednak nie koniec WOW. Organizator konferencji ogłosił 15% zniżki na bilety na Mobiconf 2017 dla uczestników tegorocznej edycji! Szczegóły zostaną opublikowane na stronie wydarzenia. 

“Thanks Mobiconf for a fantastic weekend. See you next year!” Android Expert , prelegent.