WPRAWO nie tylko dla prawników

Dodane: 12.07.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Mają rację Ci, którzy uważają, że pracy prawnika nie da się zastąpić nawet najbardziej wymyślnym i wielofunkcyjnym urządzeniem. Są takie zadania, które wymagają kreatywności, niestandardowego myślenia i błyskotliwości. Tego wszystkiego nie załatwi żaden system, to decyduje o renomie kancelarii.

Mają rację Ci, którzy uważają, że pracy prawnika nie da się zastąpić nawet najbardziej wymyślnym i wielofunkcyjnym urządzeniem. Są takie zadania, które wymagają kreatywności, niestandardowego myślenia i błyskotliwości. Tego wszystkiego nie załatwi żaden system, to decyduje o renomie kancelarii. Czy w ogóle jest możliwe znalezienie takiego rozwiązania, które może wspomagać najbardziej ludzki czynnik w prawie? Jest takie rozwiązanie! WPRAWO


Dla prawnika kluczowe znaczenie w jego pracy ma czas. Czas na zebranie danych, porównanie ich, na pamiętanie o terminach, przygotowanie merytorycznych materiałów i przede wszystkim na pozostawanie w stałych kontaktach ze swoimi klientami. Czy istnieje rozwiązanie, które mogłoby pomnożyć te wszystkie minuty i godziny poświęcane na pracę? Mamy dobrą wiadomość – opracowany został specjalny profesjonalny system zarządzania kancelarią prawną! WPRAWO, tak brzmi jego nazwa, to idealne rozwiązanie dla małych i średnich kancelarii prawnych. Założeniem przy jego tworzeniu było stworzenie narzędzia dostępnego dla mniejszych podmiotów, które jednak będzie spełniało wymagania dużych korporacji. WPRAWO pomaga organizować codzienną pracę kancelarii. Kontakty z klientami, zarządzanie ich sprawami, pilnowanie terminów składania dokumentów i rozpraw, ale także określanie zawartości merytorycznej i prawnej dokumentów, czy przygotowywanie porównań i benchmarków rynku. Automatyzacja niektórych prac związanych z działalnością kancelarii prawnej pozwala się prawnikom skupić się na swoim prawdziwym powołaniu, jakim jest dociekanie sprawiedliwości w imieniu swoich klientów.

źródło: informacja prasowa