Wraz z Uniwersytetem SWPS 3 grudnia zapraszamy na webinar z Michałem Gołkiewiczem (Sundose)

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Wraz z Uniwersytetem SWPS 3 grudnia zapraszamy na webinar z Michałem Gołkiewiczem (Sundose)

Udostępnij:

Już 3 grudnia o 18.00 zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Rozmowy o startupach. Tym razem nasza dziennikarka Marta Wujek porozmawia z Michałem Gołkiewiczem z Sundose. Podczas spotkania każdy z Was będzie mógł zadać własne pytania.

Sundose to pierwsza tego typu firma w Europie zajmująca się specjalistycznym doborem suplementów, które dopasowywane są do potrzeb i stylu życia klienta. Spersonalizowane saszetki z odpowiednimi dla poprawy zdrowia składnikami można zamówić online, są dostępne w modelu subskrypcyjnym. Jak stworzyć innowacyjny startup online? Z jakimi wyzwaniami trzeba się mierzyć? Research and development (R&D) – jak odpowiednio inwestować w jego rozwój w firmie? Jak stworzyć mechanizm personalizacji produktu, który odpowie na potrzeby każdego klienta? Jak taką spersonalizowaną produkcję prowadzić pod kątem logistycznym? Jak budować startup ze wsparciem zewnętrznych inwestorów? Jak planować jego rozwój w dobie ciągłych zmian i niepewności?

Na te pytania w rozmowie z Martą Wujek z Mam Startup odpowie Michał Gołkiewicz – co-founder & CEO Sundose.

Webinar jest bezpłatny, szczegóły znajdziecie tutaj. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Michał Gołkiewicz – Co-founder i CEO Sundose. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od zbudowania Nutricus – czołowej poradni dietetycznej, z której usług korzystali najważniejsi polscy sportowcy. Na bazie swoich doświadczeń dostrzegł, że dbałość o zdrowie i dietę wymaga indywidualnego podejścia, regularności i nawyków, które niekiedy bywają trudne do utrzymania. Chcąc stworzyć najprostsze i jednocześnie najlepsze z możliwych rozwiązań, zbudował Sundose – pierwszą w Europie firmę zajmującą się w pełni spersonalizowaną suplementacją. Obecnie kreuje strategię organizacji. Głęboko wierzy, że Sundose to prawdziwa rewolucja na rynku suplementów, która już teraz podnosi jakość życia tysiącom osób. Dwukrotny laureat rankingu Forbes 30 przed 30. Prywatnie pasjonat fotografii i podróży.