Wraz z Uniwersytetem SWPS 6 października zapraszamy na webinar z Kają Rybicką i Markiem Gut (Your KAYA)

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Wraz z Uniwersytetem SWPS 6 października zapraszamy na webinar z Kają Rybicką i Markiem Gut (Your KAYA)

Udostępnij:

Już 6 października zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Rozmowy o startupach. Tym razem nasza dziennikarka Marta Wujek porozmawia z Kają Rybicką i Markiem Gut ze startupu Your KAYA. Podczas spotkania każdy z Was będzie mógł zadać własne pytania.

Your KAYA to polska marka oferująca ekologiczne produkty do higieny intymnej dla kobiet. Wyróżnia się osobistym podejściem do klientek, budowaniem z nimi bliskich więzi oraz odważną komunikacją. Ważna część firmy to zaangażowana społeczność podobnie myślących kobiet, która jest budowana wokół zdrowych, ekologicznych artykułów sprzedawanych za pośrednictwem specjalnego kanału (DTC). Produkty Your KAYA – jako jedyne w Polsce – są dostępne w subskrypcyjnym modelu zakupu.

Jak zdobyć oddanych klientów i prowadzić startup e-commerce oparty na modelu subskrypcyjnym? W jaki sposób pogodzić biznes z ekologią i zdrowiem? Jak wprowadzić element edukacyjny w strategię swojego startupu? Jak dotrzeć do inwestorów i przekonać ich o wyjątkowości marki? Jak mądrze wykorzystać otrzymane dofinansowanie? Czy pandemia pomogła czy zaszkodziła biznesowi internetowemu? O tym wszystkim Marta Wujek z Mam Startup będzie rozmawiać z Markiem Gutem i Kają Rybicką ze startupu Your KAYA.

Webinar jest bezpłatny, obowiązują zapisy. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Kaja Rybicka – Co-founder & Chief Brand Officer w Your KAYA. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat z Zarządzania, specjalizacja: zarządzanie strategiczne) i Istituto Europeo di Design w Barcelonie (Master in Fashion Management, specjalizacja: strategia komunikacji). Wcześniej przez 7 lat związana z polską branżą mody. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w redakcji magazynu ELLE.pl oraz w polskich startupach – SHOWROOM i RISK made in warsaw.

Marek Gut – Co-founder & CEO w Your KAYA. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (licencjat i magister z Metod ilościowych w ekonomii), ESADE Business School (Master in Innovation and Entrepreneurship) oraz CEMS (ESADE i WU – Vienna University of Economics and Business, Master in International Management). Od 2014 r. związany ze środowiskiem startupowym w Barcelonie, Berlinie i Warszawie. Zdobywał doświadczenie, uczestnicząc w licznych projektach dla biznesowych partnerów uczelni ESADE Business School i Aalto University, międzynarodowych stażach w startupach oraz testując i wprowadzając na rynek własne projekty przedsiębiorcze.