Wraz z Uniwersytetem SWPS 8 lipca zapraszamy na webinar z Pawełem Sieczkiewiczem z Telemedi.co

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Wraz z Uniwersytetem SWPS 8 lipca zapraszamy na webinar z Pawełem Sieczkiewiczem z Telemedi.co

Udostępnij:

Już 8 lipca zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Rozmowy o startupach. Tym razem nasza dziennikarka Marta Wujek porozmawia z Pawłem Sieczkiewiczem z Telemedi.co. Podczas spotkania każdy z Was będzie mógł zadać własne pytania.

Kiedy rozpoczęła się epidemia koronawirusa, zostaliśmy skazani na wizyty u lekarza w formie konsultacji telefonicznej. Była to dla nas wielka nowość, a także wyzwanie. Podobnie dla lekarzy i placówek medycznych. Wielu mogło się przekonać, że to bardzo przydatne i wygodne rozwiązanie. Jak się okazuje, są już firmy, które nie od dziś oferują podobne usługi. Tak jak polski startup Telemedi.co, który obsługuje międzynarodowych klientów w kilkunastu krajach. 

Czy telemedycyna stanie się naszą przyszłością? Czy mamy oczekiwać rewolucji związanej z korzystaniem ze zdalnych wizyt lekarskich? Jakie rozwiązania z okresu pandemii sprawdzą się w nowej rzeczywistości? Jakie są możliwości biznesowe branży telemedycznej? Czy warto w nią inwestować? Jak wygląda współpraca takiego startupu z korporacjami? Co robić, żeby odnieść sukces w branży zdalnych porad lekarskich? 

Marta Wujek z Mam Startup będzie o tym rozmawiać z Pawełem Sieczkiewiczem z Telemedi.co, biznesmenem, który trzykrotnie znalazł się na prestiżowej liście „Forbesa” „30 under 30”.

Webinar jest bezpłatny, obowiązują zapisy. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!