Wraz z Uniwersytetem SWPS już jutro zapraszamy na webinar z Martyną Zastawną z WoshWosh

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Wraz z Uniwersytetem SWPS już jutro zapraszamy na webinar z Martyną Zastawną z WoshWosh

Udostępnij:

Już 5 sierpnia zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Rozmowy o startupach. Tym razem nasza dziennikarka Marta Wujek porozmawia z Martyną Zastawną z WoshWosh. Podczas spotkania każdy z Was będzie mógł zadać własne pytania.

Początki w startupie mogą być trudne, ale może przed wpadkami da się zabezpieczyć dobrym biznesplanem? Czy trend ekologiczny w biznesie to chwilowa moda, czy szansa na lepszą przyszłość? Odpowiedzialny biznes – jak połączyć zarabianie z pomaganiem? Pandemia koronawirusa niewątpliwie wpłynęła na startupową rzeczywistość – jak dostosować się do nagłej zmiany i wejść w model sprzedaży e-commerce?

O tym wszystkim Marta Wujek będzie rozmawiać z Martyną Zastawną z WoshWosh, propagatorką idei zero waste i odpowiedzialności społecznej w biznesie. Webinar jest bezpłatny, obowiązują zapisy. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Martyna Zastawna – Propagatorka idei zero waste i odpowiedzialności społecznej w biznesie, wykładowczyni społecznej odpowiedzialności biznesu oraz mentorka skupiająca się na zagadnieniu odpowiedzialnej mody. Ratuje ginące rzemiosło i pomaga chronić przed likwidacją zagrożone zakłady rzemieślnicze. Udowadnia, że od podstaw można zbudować unikatowy biznes oraz że nie tylko korporacje z wielkimi budżetami mogą działać społecznie. Miłośniczka filozofii, sztuki i estetyki. Założycielka WoshWosh – pierwszej na świecie firmy zajmującej się czyszczeniem, odnową, naprawą i customizacją obuwia. Działa zarówno w sektorze BTC (poprzez sieć pick up pointów na terenie całej Polski, a także online) oraz BTB – czyszcząc i dezynfekując obuwie robocze. Współpracuje z takimi firmami, jak: Ikea, Skanska, Mostostal czy eobuwie. Autorka wielu akcji społecznych.