Wraz z Uniwersytetem SWPS zapraszamy na webinar z Moniką Rajską-Wolińską (Colliers International)

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Wraz z Uniwersytetem SWPS zapraszamy na webinar z Moniką Rajską-Wolińską (Colliers International)

Udostępnij:

Jakim być liderem, aby w dzisiejszym świecie osiągnąć sukces? W jaki sposób przekonać ludzi do swojej wizji i celu? Co robić, by motywować zespół? Jak przez odpowiednie przywództwo zbudować przewagę konkurencyjną firmy? Czy bycia liderem można się nauczyć? Jak rozwijać swoje kompetencje przywódcze? Na te pytania szukamy odpowiedzi podczas webinarów cyklu „Rozmowy z Liderami”, w którym spotykamy się z przedsiębiorcami, menedżerami, ekonomistami, liderami zmian społecznych oraz innymi praktykami zarządzania. Rozmawiamy o tym, czym jest skuteczne zarządzanie i co tak naprawdę znaczy „być dobrym liderem”.

Na powyższe pytania odpowiada Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzająca Colliers International w Polsce, firmy doradczej z sektora nieruchomości komercyjnych, gdzie odpowiada za działania strategiczne i operacyjne. Jest także jednym z dziewięciu członków zarządu Colliers EMEA Board, który określa kierunki rozwoju firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Pod jej przewodnictwem Colliers uruchomił 6 biur w miastach regionalnych, a zatrudnienie w firmie wzrosło o niemal 70 proc.

„Rozmowy z Liderami” prowadzi Magdalena Łużniak-Piecha, psycholożka społeczna, wykładowczyni na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie SWPS, która współpracuje z uniwersytetami w Londynie i Monterrey. Zajmuje się się m.in. tworzeniem i wprowadzaniem techniki gamifikacji w praktyce szkoleniowej, doradczej oraz badawczej, a także badaniem i niwelowaniem patologii organizacyjnych. Szczególnie interesują ją techniki radzenia sobie z patologiami osobowości i zaburzeniami komunikacji w organizacjach.

Webinar jest bezpłatny. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania! Szczegóły tutaj.

Gość:

Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzająca Colliers International w Polsce. Jest aktywnym członkiem Young Presidents’ Organization (YPO) oraz Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) i działa jako mentorka w Urban Land Institute (ULI). Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem także w stowarzyszeniach, takich jak Fundacja Liderek Biznesu i Vital Voices. Zdobyła wiele prestiżowych nagród branżowych, w tym Profesjonalisty Roku CEE Quality Awards (2015), Infuencer of the Year w konkursie Top Women in Real Estate (2019), Female Champion of Change Sukcesu Pisanego Szminką (2019). Znalazła się także w gronie laureatów plebiscytu BrandMe CEO „Liderzy XXI wieku” organizowanego przez magazyn „Forbes”. Jako Partner Zarządzająca Colliers International w Polsce, firmy doradczej z sektora nieruchomości komercyjnych, odpowiada za całość działań strategicznych i operacyjnych firmy. Jest także jednym z dziewięciu członków wchodzących w skład zarządu Colliers EMEA Board, który określa kierunki rozwoju firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Pod jej przewodnictwem Colliers uruchomił 6 biur w miastach regionalnych, a zatrudnienie w firmie wzrosło o niemal 70 proc.

Prowadząca:

dr Magdalena Łużniak-Piecha, doktor psychologii. Pracuje jako coach, szkoleniowiec i wykładowca akademicki. Specjalizuje się w społecznej psychologii organizacji. Buduje i wdraża systemy wspierające efektywność podejmowania decyzji menedżerskich. Prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Potencjałem Osobistym, Coachingu, Negocjacji i Zarządzania Zespołami Międzykulturowymi. Pisze podręczniki e-learningowe, regularnie komentuje najnowsze fenomeny i zjawiska społeczne w programach publicystycznych TVN i TVNBiS. Ekspert w europejskim programie badawczym Emopowerment through Liquid Integration of Migrant Youth in Vulnerable Conditions (MIMY). Pracuje badawczo i wdrożeniowo, buduje politykę unijną związaną z wykorzystywaniem potencjału intelektualnego młodych migrantów w Unii Europejskiej.