Wrocław kocha technologię - TechCamp #9

wroclaw kocha technologie techcamp 9
Udostępnij:
Technologia nie zna granic, dlatego już 23 maja przekroczymy kolejną z nich. Wierzymy, że na Dolnym Śląsku nie brakuje pasjonatów technologicznych zagadnień, stąd kolejny odcinek TechCampu znanego już dobrze pod Wawelem, odbędzie się we Wrocławiu (klub Włodkowica 21). Zarejestruj się i wygraj Kindle

Technologia nie zna granic, dlatego już 23 maja przekroczymy kolejną z nich. Wierzymy, że na Dolnym Śląsku nie brakuje pasjonatów technologicznych zagadnień, stąd kolejny odcinek TechCampu znanego już dobrze pod Wawelem, odbędzie się we Wrocławiu (klub Włodkowica 21). Zarejestruj się i wygraj Kindle!

Wraz ze zmianą lokalizacji, nie zmieniają się podstawowe reguły. TechCamp to szansa na otwartą dyskusję, wymianę pomysłów i doświadczeń w gronie ludzi zajmujących się bardziej lub mniej zawodowo technologiami internetowymi. Najgorętsze tematy IT rozpracowujemy z praktykami branży w luźnej, barowej atmosferze i przy pysznej pizzy. Networking i integracja to przy tej okazji słowa kluczowe. Debiut zobowiązuje, dlatego wrocławska odsłona bezpłatnych spotkań technologicznych TechCamp zapowiada się wyśmienicie.

Agenda w rytmie techno

Tego wieczoru na scenie będzie można usłyszeć Jakuba Piwko z Microsoft, który weźmie pod lupę Windows Phone. W duchu mobilności pozostanie także Paweł Walczewski z Grupy Unity. Frontendowy master przyjrzy się wadom i zaletom PhoneGap – dla niewtajemniczonych, platformy pozwalającej osadzić aplikacje sieciowe napisane za pomocą języka HTML5 i JavaScript wewnątrz platformy mobilnej. Technologia musi na siebie zarabiać, dlatego o tym, jak tworzyć SMS-y, które sprzedają, jak robić, żeby sprzedały jeszcze więcej i w końcu jak to robią najlepsi opowie Piotr Sysak z SMSAPI.pl. Uwieńczeniem technologicznego święta będzie człowiek, który w praktyce wie jak robić „internety”, a dokładniej mówiąc startupy – Michał Sadowski z Brand24.

Zarejestruj się i zagraj o Kindle!

Wiedzą IT, kontaktami biznesowymi i pizzą będziemy hojnie dzielić się w klubie Włodkowica 21. Start godz.19. Spotkanie jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja przez formularz na stronie http://www.techcamp9.evenea.pl/. Wszyscy, którzy się zarejestrują mają szansę na wygranie Kindle. Szczegóły podamy na evencie, a bieżących informacji o wydarzeniu szukajcie na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.

MamStartup jest patronem medialnym tego wydarzenia.

źródło: informacja prasowa