Wrześniowy Mixer startupów AIP

Dodane: 31.08.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Nowy miesiąc, nowe wyzwanie dla startupów z warszawskich AIP. We wtorek 4 września o godzinie 19.00 w Klubie Sketch przy ul. Foksal 19 w Warszawie rozpoczniemy StartUp Mixer. Po raz kolejny 5 młodych firm działających w AIP przy 5 warszawskich uczelniach stanie do rywalizacji...

Nowy miesiąc, nowe wyzwanie dla startupów z warszawskich AIP. We wtorek 4 września o godzinie 19.00 w Klubie Sketch przy ul. Foksal 19 w Warszawie rozpoczniemy StartUp Mixer. Po raz kolejny 5 młodych firm działających w AIP przy 5 warszawskich uczelniach stanie do rywalizacji o nominację do tytułu Startupu Roku 2012. Gościem specjalnym spotkania będzie Cezary Kucharski.

Exceling, pierwsza z firm, które wezmą udział w warszawskim StartUp Mixerze, reprezentuje AIP SGGW. Jest to firma konsultingowo-szkoleniowa, która specjalizuje się w doradztwie i organizacji indywidualnych kursów w zakresie wykorzystywania arkuszy kalkulacyjnych w pracy. Firma Wizard działa przy AIP PW. Swoim klientom, czyli agencjom reklamowym, oferuje niestandardową obsługę w zakresie produkcji reklam. W imieniu AIP SGH będzie prezentowało się EcoPromo. Firma oferująca niestandardowe, zewnętrzne kampanie reklamowe z wykorzystaniem np. jednokołowych przyczepek reklamowych. AIP UW reprezentować będzie firma d9, która prowadzi kompleksowe działania w zakresie marketingu internetowego. Ostatnim startupem, jaki zaprezentuje się przed gośćmi, będzie Modułowo z AIP WAT. Świadczy ona usługi z zakresu projektowania, montażu, sprzedaży układów i modułów elektrycznych.

Pięciominutowym wystąpieniom firm, podczas najbliższego StartUp Mixera, będzie przyglądał się gość specjalny – Cezary Kucharski. Piłkarz, menedżer, poseł na Sejm VII kadencji i przedsiębiorca. Po zakończeniu kariery sportowej został właścicielem serwisu internetowego legia.net i licencjonowanym menedżerem piłkarskim. Od 2007 prowadzi firmę doradztwa sportowego CK Sport Management.

Cezary Kucharski podzieli się z młodymi przedsiębiorcami swoim doświadczeniem biznesowym, będzie czas na słuchanie i zadawanie pytań. Gość oceni również, która z prezentacji i pomysłów biznesowych był najlepszy. Kryterium będą stanowiły: oryginalne rozwiązania i efektywny model biznesowy. Firma, która znajdzie się na podium otrzyma nominację do tytułu Startupu Roku 2012.

Część oficjalna spotkania potrwa około godziny. Po tym czasie o atmosferę biznesową zadbają Witold Antosiewicz i Grzegorz Turniak. Autorzy książki „Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych”. zaproszą wszystkich gości do wspólnej gry networkingowej, która potrwa do godziny 23. Dla zwycięzcy przewidziana jest również nagroda – wspomniana książka i zaproszenie na spotkanie networkingoge, organizowane przez autorów w październiku.

źródło: informacja prasowa