WspolnyPozew.com – pozew zbiorowy

Dodane: 29.06.2011

Marcin Małecki

Udostępnij:

WspolnyPozew.com jest miejscem, gdzie poszkodowane osoby mogą się zjednoczyć i wspólnie wystąpić w obronie swoich praw.

Stworzyliśmy ten serwis z myślą o wszystkich, którzy doświadczyli oszustwa albo naruszenia posiadanych praw konsumenta. Wiadomo, że walka z nieuczciwymi firmami o odszkodowanie, może okazać się trudna i wyczerpująca. Równie często wiele osób wychodzi z założenia, że nie jest ona warta tak dużego zaangażowania. Nie musi już tak być, ponieważ to właśnie w grupie jest siła, a dzięki nowelizacji polskiego prawa, każdy Konsument ma możliwość złożenia pozwu zbiorowego, który pozwoli wygrać przed sądem. Nawet wielkie korporacje nie będą już bezkarne. Wystarczy tylko, że znajdzie się dziesięć poszkodowanych osób, a już można wystąpić na drogę sądową.

WspolnyPozew.com jest właśnie takim miejscem, gdzie poszkodowane osoby mogą się zjednoczyć i wspólnie wystąpić w obronie swoich praw. Wystarczy tylko skorzystać z modułu „GRUPY”, gdzie możemy odszukać grupę osób, która jest poszkodowana przez tą samą firmę, nieuczciwego sprzedawcę, czy też organizację lub instytucję. W chwili obecnej w naszym serwisie znalazło się aż 90 osób oszukanych przez sprzedawcę Allegro, dlatego też jest to najłatwiejszy sposób odnalezienia osób w podobnej sytuacji. Korzystając z tego modułu mogą Państwo także rozsyłać zaproszenia do innych osób poszkodowanych przez tą samą firmę. Aby w jak największym stopniu ułatwić poszkodowanym rozpoczęcie walki o swoje prawa, zamieściliśmy w zakładce „znajdź pomoc prawna” interaktywną mapkę z danymi adresowymi prawników lub kancelarii prawnych, która umożliwi znalezienie pomocy jak najbliżej od swojego miejsca zamieszkania.

Każdy, kto zarejestruje się w serwisie WspolnyPozew.com, ma nieograniczony dostęp do artykułów oraz wszelkich informacji na temat pozwów zbiorowych. Dzięki naszemu FORUM mogą Państwo wymieniać z innymi użytkownikami swoje doświadczenia oraz dokumenty. Nasz serwis to wygodna i skuteczna platforma komunikacji dla osób, które zamierzają przystąpić do złożenia pozwu zbiorowego. To właśnie w naszym serwisie mogą Państwo znaleźć pomoc i porady prawne, których udzielają doświadczeni prawnicy. Ułatwią one z pewnością dochodzenie swoich praw.

Naszą misją jest zwiększenie świadomości u konsumentów o posiadanych prawach i możliwościach ich egzekwowania. Dlatego też stworzyliśmy obszerną bazę wiedzy o pozwach oraz zamieszczamy aktualne informacje o postępach w toczących się już „pozwach zbiorowych”.

Zapraszamy do korzystania z WspolnyPozew.com.

Ciekawostka: juz ponad 150 osób oszukanych przez użytkownika Allegro podpisanych pod pozwem ! (http://wspolnypozew.com/grupy/members/pozwy/nakamurashop)

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem