Współpraca hrpolska.pl ze startupem MySkills

wspolpraca hrpolskapl ze startupem myskills
Udostępnij:
Owocem współpracy czołowego portalu o tematyce HR – hrpolska.pl oraz wrocławskiego startupu MySkills jest Baza Firm Szkoleniowych, która umożliwi pracownikom działów HR w prosty sposób wybrać ofertę szkoleniową dopasowaną do aktualnych potrzeb zespołów.

Sprawny wybór firmy szkoleniowej

Od teraz każda firma szkoleniowa, która założy darmowe konto na portalu szkoleniowym MySkills, automatycznie pojawi się w Bazie Firm Szkoleniowych, która jest dostępna na portalu hrpolska. Budowanie tej bazy ma przede wszystkim na celu zebrać w jednym miejscu wizytówki i oferty najlepszych firm szkoleniowych na rynku.

Ułatwiony kontakt B2B

Baza firm szkoleniowych umożliwia osobom odpowiedzialnym za szkolenie kadry pracowników w szybki sposób przejrzeć oferty firm, które mogą przeszkolić ich zespół, porównać ze sobą i wybrać najodpowiedniejszą z nich. Z drugiej strony – pomaga to firmom szkoleniowym dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do klienta indywidualnego, ale i do klienta biznesowego. Kontakt między działami HR a firmami szkoleniowymi jeszcze nigdy nie był taki prosty!

Współpraca hrpolska.pl i MySkills jest wynikiem dostrzeżenia potrzeby stworzenia na rynku szkoleniowym uporządkowanej bazy, która w łatwy sposób pozwoli wyszukać najlepszą firmę szkoleniową dla swojego zespołu. Od teraz HR-owcy będą mieli wszystkie najważniejsze informacje na temat firm szkoleniowych w jednym miejscu, łącznie ze średnią ocen, którą dana firma uzyskała od użytkowników portalu MySkills.

fot. pixabay.com