Wybory tuż, tuż – rywalizację czas zacząć

wybory tuz tuz rywalizacje czas zaczac
Udostępnij:
Do wyborów parlamentarnych zostało coraz mniej czasu. Każdego dnia jesteśmy lawinowo zasypywani informacjami wyborczymi, billboardami kandydatów i „ciekawostkami” z prowadzonych kampanii. W odpowiedzi na wszechobecną atmosferę przedwyborczą polski startup - R1NG.pl przygotował...

Do wyborów parlamentarnych zostało coraz mniej czasu. Każdego dnia jesteśmy lawinowo zasypywani informacjami wyborczymi, billboardami kandydatów i „ciekawostkami" z prowadzonych kampanii. W odpowiedzi na wszechobecną atmosferę przedwyborczą polski startup - R1NG.pl przygotował nieco bardziej żartobliwą formę rywalizacji przedwyborczej.


Od dziś możemy cieszyć się nowym turniejem w serwisie R1NG.pl z wiedzy ekonomicznej i finansów, podejmującym w nieco żartobliwej formie tematykę rywalizacji politycznej i debaty między jej dwiema najbarwniejszymi postaciami ostatnich lat.

Rywalizacja pomiędzy Tuskiem i Kaczyńskim jest niezwykle emocjonującym elementem dzisiejszej sceny politycznej. Dystansując się od kwestii jej źródła, uznaliśmy, że przedstawienie tego konfliktu w zabawnej formule, która pasuje do tematyki naszego serwisu, może być ciekawym sposobem na oderwanie się od poważnej sprawy, jaką są wybory parlamentarne - mówi  Piotr Wiktorowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu serwisu.

Serwis R1NG.pl, daje na co dzień możliwość, rywalizacji w grach zręcznościowych, logicznych i turniejach wiedzowych. Nasi użytkownicy chętnie zmagają się w turniejach wiedzowych. Tym razem postanowiliśmy dostarczyć im nowego wyzywania – lekko i zabawnie podanego pojedynku wiedzowego umożliwianego opowiedzenie się po jednej ze stron sporu, a jednocz pobawić zaistniałą sytuacją, Uczestnictwo w turnieju jest oczywiście całkowicie darmowe, a nagrodą będzie prezent społecznie użyteczny, przekazany przez nasz serwis kandydatowi, którego fani zdobędą najwięcej punktów łącznietłumaczy Wiktorowski.

R1NG.pl jest unikatowym projektem, który już na stałe zagościł w polskim Internecie. Jak zapowiadają twórcy serwisu, ostatnie zmiany są zaledwie początkiem tego, co zaplanowano na najbliższe miesiące. Aby wziąć udział w POPISowej potyczce - ”zapraszamy na R1NG.pl”!

źródło: informacja prasowa