Wydarzenia towarzyszące Inno-Tech Expo

wydarzenia towarzyszace inno tech expo
Udostępnij:
Już od 17 do 19 października w Kielach trwać będzie Inno-Tech Expo - Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologi. Dla wystawców i zainteresowanych tą tematyką przygotowane zostały wydarzenia towarzyszące, które pozwolą na jeszcze pełniejsze poznanie niektórych obszarów technologii.

Już od 17 do 19 października w Kielach trwać będzie Inno-Tech Expo - Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologi. Dla wystawców i zainteresowanych tą tematyką przygotowane zostały wydarzenia towarzyszące, które pozwolą na jeszcze pełniejsze poznanie niektórych obszarów technologii.

Pierwszego dnia - 17.10 - w czwartek o godzinie 13:00 odbędzie się Demo Day w trakcie którego zaprezentowanuje się 14 projektów. Wśród nich: COPE - (Common Operational Picture Environment), CoSurfing.net, Elektroniczne biuro prasowe, Headcube, Ingini, Kontakt, Leia Display, Silenwise, Scoreit, Swapdjs, Śmieciarka spalająca odpady, Udyssey, Uniwersalny mobilny robot przemysłowy z napędem hybrydowym, Wirtualny lokalny rynek i społeczność. Prezentacje dotyczące tych pomysłów na biznes oglądać będą inwestorzy, uczestnicy targów oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Wieczorem organizatorzy zapraszają na KielceCom Future Tech którego partnerem jest firma Altar. W trakcie spotkania zobaczymy prezentacje dotyczące innowacji czy trendów w inwestowaniu. Agenda przedstawia się następująco:

  • "Innowacja - z czym to się je" - Łukasz Bilski, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii
  • "Automatyczny Tłumacz Języka Migowego – projekt badawczy"
 - Kamil Drabek, Przemek Kuśmierek - Migam.pl
  • "Kontakt przez dotyk - nowe możliwości w komunikacji klientów z firmą" - Łukasz Pawlik - Altar
  • "Co rozpala wyobraźnię inwestorów branży IT" - Michał Olszewski - LMS Invest
  • "Regionalna Strategi Innowacji Województwa Świętokrzyskiego - quo vadis?" Aleksandra Wozniak - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Udział w KielceCom jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na www.kielcecom.pl

Drugiego dnia Inno-Tech Expo – 18.10 zapraszamy na konferencję BizTech – “Biznes a rozwój technologii, technologia a rozwój biznesu”. O godzinie 12:30 zapraszamy tych, którzy wśród prelegentów chcą zobaczyć:

  • Dariusza Nawojczyka, dyrektora marketingu & PR w Oktawave, który wystąpi z prezentacją pt: „Byli tacy, co w czasach Forda wciąż chcieli jeździć powozami. Czyli o rewolucji chmury obliczeniowej, która zmienia biznes”
  • Marcina Durak, Project Coordinator w Aduma – który opowie o przestrzeni miejskiej jako naturalnym interfejsie komunikacji biznesu ze społeczeństwem.
  • Lilianę Poradzińską, Dyrektora Zarządzającego Testility, która wyjaśni jakie daje możliwości, korzyści i ile kosztuje skuteczne testowanie projektów innowacyjnych.
  • Leszka Siwika, Dyrektora ds. Technologii Mobile Expert, który przedstawi „Współczesne zagrożenia komunikacji mobilnej i sposoby zabezpieczeń. Platforma mySecurePhone - czyli jak skutecznie chronić i zabezpieczać prywatną i słuzbową korespondencje e-mail, komunikację SMSową oraz połączenia głosowe wykonywane przy użyciu smartfonów”.

Aby wziąć udział w konferencji konieczna jest wcześniej rejestracja: http://www.konferencjabiztech.pl/

Jeśli chcesz wziąć udział w targach Inno-Tech Expo za darmo wystarczy rejestracja pod tym linkiem http://bit.ly/18Mx82j

MamStartup jest patronem medialnym Inno-Tech Expo

źródło: informacja prasowa