Wydarzenie, które musisz zapisać w swoim kalendarzu. Mobile Trends Conference 2016 oraz Targi Mobile-IT już za kilka dni!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do największej w Polsce konferencji poświęconej mobilnym technikom i technologiom Mobile Trends Conference oraz 3. Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

Odbywające się równolegle wydarzenia będą miały miejsce już niebawem, w dniach 17-19 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków i zgromadzą wszystkich tych, którzy żądni są wiedzy, nowych kontaktów, ciekawych spotkań i dobrej zabawy.

W tym roku jest wiele powodów do świętowania. Potwierdzają to liczby. Podwójne urodziny, 5-lecie konferencji Mobile Trends Conference oraz 20-lecie firmy Targi w Krakowie, organizatora Targów Mobile-IT. 30 prelegentów, 17 kategorii w przyznawanych każdego roku nagrodach Mobile Trends Awards, blisko 60 wystawców oraz ponad 30 patronów medialnych. To wszystko świadczy o rosnącej sile targów i konferencji. Kto jeszcze nie zdążył się zarejestrować niech odwiedzi stronę www.2016.mobiletrends.pl.

Targi Mobile-IT to miejsce gdzie profesjonalizm łączy się z pasją

Zmieniona formuła zbliżających się Targów Mobile-IT sprawi, że odwiedzą je zarówno osoby, które na co dzień związane są z branżami: mobile, e-commerce, IT oraz pasjonaci nowych technologii. Najmocniejszą stroną targów są sami Wystawcy. Udział potwierdziły takie firmy jak: ATDI, Bitcave, EET Europarts, Forcetop, Freshmail, Fujitsu, Gromar, iBox, KISS Digital, Oktawave, Pixel Legend, Ram Mounts, Redexperts, SARE, SerwerSMS.pl, Shoper, Skill and Chill, SMSAPI, Western Digital i wiele innych.

Na stoiskach Wystawców prezentowane będą urządzenia mobilne, od tych noszonych na co dzień, poprzez akcesoria z zakresu m-Health, na Internecie Rzeczy kończąc. Odwiedzający będą mogli zobaczyć m.in.: akcesoria do urządzeń mobilnych, nowoczesne pulsometry sterowane przy pomocy smartfona, głośniki domowe oraz do zastosowań outdoor, akcesoria medyczne współpracujące ze smartfonami, systemy bezpieczeństwa do mieszkania lub domu, mobilnie sterowaną elektronikę użytkową czy okulary do rozszerzonej rzeczywistości. Oczywiście nie zabraknie również najnowszych tabletów i smartfonów.

Nowością na Targach będzie Strefa Kariery, zatem tegoroczni Wystawcy nie tylko będą prezentować swoje produkty i usługi, ale także przedstawią aktualne oferty pracy w różnych działach swoich firm. To idealne miejsce na znalezienie nowej pracy.

Na terenie wystawy odbędą się spotkania z ekspertami e-commerce, marketingu mobilnego czy bezpieczeństwa w sieci. Ciekawie zapowiadają się również warsztaty, które poprowadzi Fundacja Małopolskie Centrum Transferu Technologii. Będzie to okazja do spotkania z ekspertami w zakresie pozyskiwania dofinansowania ze środków publicznych na każdym etapie rozwoju firmy.

Szczegółowy program strefy WorkShops znajduje się na stronie www.2016.mobiletrends.pl/program.

Nie będziemy jednak zdradzać wszystkich niespodzianek. Zainteresowanych zachęcamy do rejestracji online, która pozwala na bezpłatny udział w targach i warsztatach WorkShops i dołączenia do grona wszystkich tych, którzy interesują się tak szybko rozwijającą się branżą.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia