Jury konkursu ogłosiło listę najlepszych startupów, które już w dniach 27-28 maja br. zaprezentują się podczas finału Startup Fest Agora 2015. Do ostatniego etapu tegorocznej edycji konkursu zakwalifikowało się dwadzieścia najbardziej innowacyjnych zespołów.

Startup Fest Agora to jeden z najbardziej prestiżowych przeglądów polskich startupów, dający możliwość skonsultowania projektu z inwestorami oraz przedstawicielami największych firm i agencji reklamowych działających na polskim rynku. Do tegorocznej edycji konkursu napłynęło ponad 200 zgłoszeń.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

– Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu tak wielu młodych przedsiębiorców zgłosiło się do naszego konkursu. Razem z jurorami wybraliśmy dwudziestkę najciekawszych startupów, dokonując wyboru spośród wielu ambitnych pomysłów – mówi Mateusz Tułecki, szef projektu Startup Fest i manager inwestycyjny w segmencie Internet Agory. – Do ostatniego etapu zaprosiliśmy zespoły z różnorodnymi projektami – wszystkie bardzo solidnie przygotowane. Myślę, że zarówno wybrani finaliści, jak i partnerzy Startup Festu sprawią, że tegoroczny finał będzie wyjątkowo interesujący. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie ze wszystkimi uczestnikami.

W tegorocznym finale w dniach 27-28 maja br. zaprezentuje się dwadzieścia młodych biznesów. Będą to: Real Deal, InPay, Rombo Games, Temptonik, Ubirds, Enso, eWejściówki, PetBondCare, Medufit, FlyOver, BuyBox, Alergis, PipesLab, My3DTwin, LiveCall, Analyzeo, Planaxy, Stattist, CivilHub i Advertine.

Partnerami strategicznymi Startup Fest Agora 2015 są Grupa Energa oraz PKN Orlen.
Więcej informacji o finalistach na stronie: startupfest.pl

Komentarze (0)