Do 20 września trwa rejestracja startupów i firm z sektora MŚP na warsztaty PITCH Program. 4 - 16 października odbędzie się część I – „PITCH Program ­ Presentations”, a 19­ - 21 października część II – „PITCH Program – B2B Sales”.

Warsztaty będą miały miejsce w Krakowie w siedzibie akceleratora T­mobile hub:raum. Ich celem jest pomoc młodym przedsiębiorcom w wybiciu się na międzynarodowym rynku. Całe wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim, a mentorami będą trenerzy biznesu z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Organizatorem PITCH Program jest firma NorthStar Consulting. Sponsorami tegorocznej edycji są Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i akcelerator T­mobile hub:raum. Dzięki wsparciu sponsorów koszt 3­dniowych warsztatów będzie wynosił 100 zł. We wrześniu 15 wyłonionych na podstawie zgłoszeń firm weźmie udział w szkoleniach z prezentacji i pitchowania. W październiku kolejne 15 firm będzie uczestniczyć w szkoleniach z efektywnej sprzedaży B2B. Wrześniową część warsztatów uzupełni spotkanie z Grupą Sic – krakowską grupą aktorów- improwizatorów, która zdradzi uczestnikom PITCH Program tajniki mowy ciała i umiejętności zachowania się na scenie.

Więcej informacji i formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.pitchprogram.pl

Komentarze (0)