... ... ...

Ruszyły zapisy na pierwsze warsztaty fashion startup Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk

Dodane

30-09-2015

Informacja prasowa
Ruszyła rejestracja na warsztaty fashion startup odbywające się w ramach Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk w poznańskim Starym Browarze. Jest to pierwsza edycja AFF, podczas której miłośnicy nowych technologii, mody, designu i sztuki dowiedzą się jak nabrać bardziej biznesowego podejścia.

W tym zakresie uczestników zajęć wspierać będzie ponad dziesięciu wybitnych mentorów z Polski i ze świata, takich jak Alina Wheeler, ekspert ds. rebrandingu spółek i przedsiębiorstw widniejących na liście 100 magazynu Fortune. Szczegóły zapisów na starybrowar5050.com/aff (zakładka Global Fashion Battle).

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Po raz drugi w ramach Art &Fashion Forum by Grażyna Kulczyk organizowany jest finał Global Fashion Battle - międzynarodowego pojedynku startup weekendów skupiających się na rozwiązaniach łączących modę, design, sztukę i nowe technologie. W tegorocznej edycji wydarzenia udział bierze 5 miast: Nowy Jork, Miami, Chicago, Londyn oraz Santa Cruz.

W każdym mieście na 54 godziny w dwuosobowych teamach spotykają się programiści i designerzy, żeby stworzyć rozwiązania technologiczne mające zrewolucjonizować branżę fashion, art & design. W pomysłach wspierają ich lokalni mentorzy. W każdym mieście jury wybiera najlepszy zespół. Zwycięskie startup-y zaprezentują swoje koncepcje w dniu 24 października podczas światowego finału imprezy będącego częścią 9. edycji Art &Fashion Forum w Starym Browarze. Oceniać je będzie międzynarodowe jury.

Co więcej - reprezentanci zwycięskich zespołów GFB wezmą udział w specjalnie organizowanych dla nich warsztatach w ramach zajęć GFB Workshops, które w dniach 19-23 października odbędą się podczas AFF. W trakcie warsztatów fashion startup uczestnicy dowiedzą się miedzy innymi, jak budować model biznesowy, jak tworzyć kanały sprzedaży, jak sprzedawać i negocjować, w jaki sposób budować strategię marki, co jest ważne przy tworzeniu brandingu oraz jak prezentować swoje projekty.

Zajęcia będzie prowadzić kilkunastu ekspertów. Wśród już potwierdzonych znajdują się m.in.: Alina Wheeler, Tomasz Czapliński (SpeedUp Group), Michał Wolniak (VML), Oren Simanian (Indiegogo), czy Tee Dobinson. Do teamów biorących udział w Global Fashion Startups dołączy również kilka startupów modowych z Polski. Rekrutacja na warsztaty rozpocznie się 28 września i potrwa do 7 października. Więcej na starybrowar5050.com/aff (zakładka Global Fashion Battle).

Dla kogo są warsztaty fashion startup? Z jednej strony dla osób, które cenią modę, design oraz i chciałyby przekuć miłość do nich w pomysł na biznes. Z drugiej strony zapraszamy wszystkich miłośników nowych technologii. Wydarzenie jest również dla tych, którzy interesują się e-commerce, wearables, internet of things i hardware a przede wszystkim dla tych którzy chcą się czegoś nauczyć i nabrać bardziej biznesowego podejścia do realizowanych przez siebie projektów.

Warsztaty fashion startup organizowane są przez Stary Browar oraz SpeedUp Venture Capital Group.

Komentarze (0)