Wydawnictwo SUN HOUSE Media pozyskuje finansowanie z Inkubatora Internetowego

wydawnictwo sun house media pozyskuje finansowanie z inkubatora internetowego
Udostępnij:
MIDVEN S.A. będący firmą doradczo – inwestycyjną, pozyskał finansowanie dla SUN HOUSE Media z inkubatora inwestującego w innowacyjne przedsięwzięcia z branży internetowej – TRINITY AdVENTURE Sp. z o.o.

MIDVEN S.A. będący firmą doradczo – inwestycyjną, pozyskał finansowanie dla SUN HOUSE Media z inkubatora inwestującego w innowacyjne przedsięwzięcia z branży internetowej – TRINITY AdVENTURE Sp. z o.o.

Firma SUN HOUSE Media jest czołowym wydawnictwem internetowym zarządzającym takimi znanymi serwisami jak: Fotopolis.pl, CoGdzieZaile.pl oraz Magazyner.pl. Doprowadzenie do transakcji kapitałowej za pośrednictwem Midven S.A. pomoże SUN HOUSE Media nie tylko umocnić aktualne serwisy internetowe w swoich segmentach internetowych, ale również dynamicznie rozwijać nowo powstałe, które będą zbieżne z dotychczas istniejącymi.

- Inwestycja tak doświadczonego Partnera finansowego jak TRINITY AdVENTURE, posiadającego zarazem znaczącą wiedzę w rozwoju przedsięwzięć internetowych pozwoli nam nie tylko na umocnienie swojej pozycji rynkowej, ale również umożliwi dynamiczny rozwój w obszarze mediów internetowychpowiedziała Marta Sułkiewicz, Członek Zarządu Sun House Media Sp. z o.o.

TRINITY AdVENTURE Sp. z o.o. to inkubator wspierający i inwestujący w innowacyjne przedsięwzięcia biznesowe z branży internetowej oraz technologii mobilnych.

MIDVEN S.A. jest butikiem doradczo – inwestycyjnym, działającym zarówno na rynku polskim w imieniu funduszu inwestycyjnego Private Equity – Yorkville Advisors LLC, jak również wspierający w transakcjach doradczych znaczące firmy związane z ‘nowymi technologiami’. 

SUN HOUSE Media to wydawnictwo internetowe obecne na rynku już od 10 lat. Koncentruje się na tworzeniu serwisów informacyjnych charakteryzujących się treściami na wysokim, merytorycznym poziomie, które pozwalają czytelnikom na podejmowanie decyzji zakupowych. Dzięki temu kampanie reklamowe na łamach serwisów Sun House Media charakteryzują się wyjątkową skutecznością. Do grupy Sun House Media należą: fotopolis.pl, CoGdzieZaile.pl i magazyner.pl.

źródło: informacja prasowa