Wydrukuj zdjęcia z Facebooka dzięki Fotomaton

Dodane: 13.11.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Fotomaton to narzędzie umożliwiające internautom wydruki własnych zdjęć z Facebooka, Instagramu i dysku komputera. Możliwość drukowania swoich facebookowych fotografii to nowa usługa na polskim rynku.

Fotomaton to narzędzie umożliwiające internautom wydruki własnych zdjęć z Facebooka, Instagramu i dysku komputera. Możliwość drukowania swoich facebookowych fotografii to nowa usługa na polskim rynku.

Fotomaton oferuje fanom Facebooka i Instagramu niespotykanej jakości wydruki zdjęć z ich kont społecznościowych. Użytkownicy mogą zamawiać dwa formaty printów – Kwadrat 10 x 10 cm oraz Prostokąt 12 x 8 cm, które drukowane są na wysokiej klasy papierze, niedostępnym w tradycyjnych punktach fotograficznych. Powyższe formaty zdjęć realizowane są także dla opcji wydruków z dysku komputera.

Proces zamówienia jest intuicyjny i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Wystarczy na stronie dokonać wyboru zdjęć z kont społecznościowych lub załadować je bezpośrednio z dysku komputera. Następnie użytkownik wybiera format, nakłada filtry na zdjęcie i wypełnia krótki formularz zamówienia. Zdjęcia można wydrukować bez konieczności rejestrowania konta w serwisie.

Printy wysyłane są w stylowych opakowaniach, które korespondują z nietuzinkowym designem produktów. Pudełka zostały zaprojektowane w ten sposób, że mieszczą się do wszystkich rodzajów skrzynek pocztowych, co zdecydowanie skraca czas odbioru zdjęć. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób, które planują zrobić prezent swoim najbliższym – dla nich Fotomaton przygotował możliwość wysyłki zdjęć bezpośrednio do skrzynki obdarowywanego adresata.

Oferta Fotomatonu jest uproszczona – oba formaty zdjęć kosztują 1,5 zł za sztukę, a zamówienia można składać już od 1 zdjęcia. Koszt dostawy to 2,35 zł, który w 99% przypadków realizowany jest na następny dzień. Fotomaton oferuje również wysyłki zagraniczne.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem