Wygraj 10 tys. zł na rozwój swojego biznesu w drugiej edycji konkursu Kraków Business Starter!

Dodane: 08.04.2015

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Masz pomysł na biznes? Chciałbyś zostać swoim własnym szefem? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz dostępny na stronie krakowbusinessstarter.pl i zgarnij 10 tys. zł na rozwój swojego biznesu! Na zgłoszenia czekamy do 19 kwietnia.

O co chodzi?

Konkurs Kraków Business Starter jest skierowany do studentów i absolwentów krakowskich uczelni, którzy mają pomysł na biznes i szukają najlepszej drogi do jego realizacji. Cały projekt jest podzielony na cztery etapy.

Etap pierwszy, rekrutacja uczestników do Konkursu Krakow Business Starter, trwa do 19 kwietnia 2015. Zainteresowani kandydaci wypełniają formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie krakowbusinessstarter.pl.

Najbardziej punktowane będą:

 • innowacyjność pomysłu biznesowego,
 • strategia rozwoju startupu,
 • rzeczywista możliwość wdrożenia pomysłu biznesowego w życie.
 • Ogłoszenie wyników I etapu Konkursu (wybór 25 najlepszych projektów) odbędzie się 30 kwietnia 2015 r.

  Kolejnym etapem będą szkolenia i warsztaty z zakresu przedsiębiorczości, które zostaną zorganizowane przez AIP Kraków dla grupy 25 osób. Uczestnikom zaoferowany zostanie pakiet szkoleniowy wraz z dodatkowymi warsztatami poprowadzonymi przez praktyków biznesowych. Spośród pełnej oferty szkoleniowej uczestnicy otrzymają możliwość wyboru najbardziej przydatnych, z ich punktu widzenia, szkoleń na zasadzie modułowej, dostosowanej do ich faktycznych potrzeb. Każde ze szkoleń będzie odpowiednio punktowane. Oznacza to, że aby ukończyć I etap programu szkoleniowego, uczestnik będzie zobowiązany uzyskać określoną liczbę punktów. Osoby, które ukończą tę część otrzymają certyfikaty firmowane przez UBS i AIP Kraków.

  Następnie, po dwóch miesiącach intensywnych szkoleń, 10 najlepszych uczestników wybranych przez organizatora na podstawie konkursu, będzie mieć szansę na testowanie swojego pomysłu na biznes w Inkubatorach AIP Kraków przez sześć miesięcy.

  W ramach preinkubacji w Inkubatorach AIP w Krakowie każda firma otrzyma:

  • Rejestrację startupu pod osobowością prawną Inkubatorów AIP
  • Firmę bez ZUS
  • Pełną obsługę księgową i prawną
  • Możliwość korzystania z przestrzeni biurowej AIP Kraków
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach i spotkaniach networkingowych organizowanych przez AIP Kraków

  Po zakończeniu 6-miesięcznego okresu preinkubacji dla kliku (od 1 do 3) najlepszych startupów przeznaczone zostaną granty w wysokości do 10.000 zł na dalsze prowadzenie firmy. Granty mogą zostać przeznaczone jedynie na pokrycie kosztów związanych z uruchamianiem działalności biznesowej i operacyjnej firmy. Wyboru zwycięzców dokona Komisja Kwalifikacyjna.

  Regulamin Konkursu dostępny na stronie: krakowbusinessstarter.pl

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem