Wygraj pracę marzeń na Warmii i Mazurach – warmińsko-mazurskie przyjazne cyfrowym nomadom i wolnym strzelcom

Dodane: 28.08.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

„Wygraj pracę marzeń na Warmii i Mazurach” – pod takim hasłem od 27.08 do 2.09.2018 będzie trwał konkurs zorganizowany przez województwo warmińsko-mazurskie, skierowany do osób prowadzących własną działalność gospodarczą, a także osób, które pracują zdalnie lub mają możliwość podjęcia pracy zdalnej.

Celem konkursu jest zaprezentowanie województwa warmińsko-mazurskiego jako regionu przyjaznego cyfrowym nomadom, osobom kreatywnym, wolnym strzelcom. W konkursie do wygrania jest 1700 zł na pobyt we wskazanej przez laureata lokalizacji na Warmii i Mazurach.

Idea konkursu wpisuje się w hasło kampanii gospodarczej promującej Warmię i Mazury – Zdrowe życie, czysty zysk. Organizatorzy chcą przypomnieć, że Warmia i Mazury to idealny kierunek dla freelacerów, kreatywnych, osób pracujących zdalnie. Laureat konkursu może bowiem wyruszyć na Warmię i Mazury wypocząć, nie rezygnując tym samym ze swoich zawodowych obowiązków. W trakcie swojego pobytu może także spotkać się z lokalnymi przedsiębiorcami i wymienić biznesowymi doświadczeniami, a także posłuchać jak wygląda life work balance w tym regionie.

Konkurs jest częścią kampanii „Żyj, pracuj, inwestuj”. Skierowana jest głównie do przedsiębiorców i inwestorów i za zadanie ma pokazać, że województwo warmińsko-mazurskie jest atrakcyjnym miejscem do inwestycji i życia. W trakcie trwania kampanii wizerunek regionu zostanie przedstawiony jako miejsce umożliwiające wykorzystanie natury dla lepszej regeneracji, skupienia, kreatywnej pracy, czystych technologii, a więc miejsce mające ewidentne atuty w gospodarczym świecie XXI wieku.

Kampania potrwa do końca sierpnia 2019 r. Za strategię i realizację kampanii odpowiada agencja John Pitcher. Doborem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mastermind Media.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem