Wyjątkowe spotkanie Instagramersów w Wieliczce

Dodane: 28.09.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 1 października 2016 roku w Kopalni Soli “Wieliczka” odbędzie się jedyne w swoim rodzaju spotkanie użytkowników aplikacji Instagram – #InstaMeetWieliczka, w którym weźmie udział ponad 100 osób.

fot. materiały prasowe 

Na uczestników czeka zwiedzanie kopalni niestandardową trasą wycieczkową, interaktywne gadżety i atrakcje, poczęstunek, a także – co najważniejsze – kilka podziemnych, bezprzewodowych punktów WiFi, dzięki którym będą mogli na żywo relacjonować imprezę. Będzie to najgłębiej położone miejsce na świecie (- 135 m p.p.m.), w którym kiedykolwiek zorganizowano wydarzenie z tego cyklu. 

Spotkanie ma na celu zainteresować młodych ludzi (i nie tylko) tym historycznym i niezwykłym miejscem na mapie południowej Polski. Kopalnia Soli w Wieliczce to jeden z najcenniejszych zabytków polskiej kultury materialnej oraz obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Jest to jedna z wielu imprez tam organizowanych o charakterze kulturalnym, których misją jest łączyć wielowiekową tradycję z nowoczesnością – tym razem ze światem online. Akcja ma charakter elitarny z uwagi na limitowaną ilość miejsc. Udział jest bezpłatny, jednak organizatorzy będą selekcjonować zgłoszenia pod kątem ilości posiadanych obserwatorów profilu na Instagramie tzw. followersów. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem