Wyniki za III kwartał 2011 lepsze niż za cały 2010

Dodane: 15.11.2011

Lech Romański

Udostępnij:

Spółka IQ Partners opublikowała rozszerzony skonsolidowany raport kwartalny z wyników finansowych Grupy za III kwartał 2011 roku. Dzięki intensywnej działalności inwestycyjnej wyniki za ujęty w raporcie okres okazały się wyższe niż za cały 2010 rok.

Spółka IQ Partners opublikowała rozszerzony skonsolidowany raport kwartalny z wyników finansowych Grupy za III kwartał 2011 roku. Dzięki intensywnej działalności inwestycyjnej wyniki za ujęty w raporcie okres okazały się wyższe niż za cały 2010 rok. Konferencja online, podczas której Maciej Hazubski, Prezes spółki, podsumuje wyniki, odbędzie się jeszcze dziś tj. 15 listopada o godz. 11.30.

W III kwartale 2011 roku Grupa Kapitałowa IQ Partners S.A. wygenerowała skonsolidowany zysk netto na poziomie 9,7 mln zł, który był tym samym wyższy o ponad 67% od zysku osiągniętego w analogicznym okresie roku ubiegłego. Odnotowany zysk przełożył się na wzrost kapitałów własnych przypadających na akcjonariuszy jednostki dominującej do poziomu 51,044 mln zł. Wartość aktywów w ujęciu skonsolidowanym wzrosła z 42,7 mln zł na koniec III kwartału 2010 r. do 60,7 mln zł na koniec 2011 roku.

Na wyniki finansowe za III kwartał 2011 r. w znaczący sposób wpłynęła aktywna działalność inwestycyjna spółki IQ Partners oraz spółek zależnych, w tym wehikułów inwestycyjnych IQ Venture Capital S. a r.l., Ventures Hub Sp. z o.o. oraz InQbe Sp. z o.o. W portfelu inwestycyjnym IQ Partners na przestrzeni III kwartału 2011 r. znalazły się następujące nowe spółki: NoNoobs.pl S.A., Any7 Sp. z o.o. oraz Czerwony Widelec S.A. W spółkach Concerto S.A., Legal Stream S.A. oraz Mobile Partner S.A. podwyższony został kapitał zakładowy. W III kwartale (11 października) 2011 roku spółka IQ Partners przeniosła swoje notowania z rynku NewConnect na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.Link do raportu:http://iqpartners.pl/#!/pl/19/1/raporty-okresowe/

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem