Wystartował COMPAY. Serwis o płatnościach bezgotówkowych dla przedsiębiorców

Dodane: 14.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Wystartował COMPAY. Pierwszy w Polsce serwis dla przedsiębiorców planujących uruchomić płatności bezgotówkowe w swoim sklepie bądź punkcie usługowym – tradycyjnym lub internetowym.

COMPAY to również serwis dla tych, którzy chcą zmienić swojego bieżącego operatora płatności bezgotówkowych lub po prostu chcą dowiedzieć jak w jaki sposób współpraca z operatorami płatności bezgotówkowych przekłada się na sposób obsługi Klientów. Płatności elektroniczne są coraz bardziej popularne w dzisiejszym świecie. Dążymy do tego, aby informacja, którą docelowi użytkownicy – przede wszystkim przedstawiciele małego i średniego biznesu – znajdą na naszej stronie – była informacją wiarygodną, rzetelną i na bieżąco aktualizowaną. 

W pierwszej odsłonie naszego serwisu znajdziecie informacje dotyczące ofert poszczególnych operatorów płatności bezgotówkowych – obsługujących sklepy i punkty handlowe zarówno w sieci jak i świecie fizycznym. Dostępne są również informacje  o szacunkowych, średniorynkowych kosztach wdrożenia i utrzymania płatności bezgotówkowych. W kolejnych etapach rozwoju serwisu chcemy przekazać informacje umożliwiające porównanie ofert cenowych różnych operatorów, spośród których będzie można wybrać tego, którego  propozycja jest najbardziej dopasowana do naszych potrzeb. Liczymy też na to, że serwis stanie się centrum informacji o tym, jak przedsiębiorcy odpowiednio dobierając narzędzia fiskalne i płatnicze (takie jak kasy fiskalne, terminale płatnicze) są w stanie nie tylko zrobić to tanio i wygodnie dla swoich końcowych Klientów, ale również zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu poprzez wprowadzenie usług dodanych (takie jak np. doładowania GSM, płatności rachunków itd). Serwis stawia sobie też za zadanie aby edukować, propagować i mówić o zmianach i nowościach na rynku bezgotówkowych metod płatności z perspektywy przedsiębiorcy. 

Cieszymy się że już na pierwszym etapie funkcjonowania serwisu dołączyli do nas tak znakomite podmioty jak Cashless.pl, który został Partnerem medialnym serwisu oraz Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, obecnie nasz Partner merytoryczny. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem