Wystartował iWisher. Aplikacja ułatwia zbieranie pieniędzy na wyznaczony cel

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Na rynku pojawiła się nowa usługa, dzięki której zbieranie pieniędzy na indywidualne potrzeby staje się o wiele łatwiejsze. Twórcami platformy są Michał Korba, Łukasz Wasilik i Bartosz Izdebski. Usługa skierowana jest dla każdego, kto choć raz otrzymał niepotrzebny prezent, a ma konkretne marzenia

iWisher to prosty sposób zbierania środków na to, na co się chce. Aplikacja umożliwia tworzenie „iWishy”, czyli wirtualnych marzeń, na które w bardzo łatwy sposób można rozpocząć oszczędzanie. Wystarczy wkleić link do aplikacji, a specjalny silnik zaciągnie tytuł, zdjęcie, opis oraz cenę produktu. Koniec kłopotów z nietrafionymi prezentami i motywacją do oszczędzania. Aplikacja pomaga się zdyscyplinować i nie wydawać odłożonych środków na inne, często niepotrzebne przedmioty. Dodatkowo w ramach iWishera dostępny jest internetowy katalog w ramach którego ponad 1 200 000 różnorodnych produktów oferuje 96 sklepów zintegrowanych w programie partnerskim. Istnieje też funkcja zbierania na bliżej nieokreślone marzenie, jak na przykład podróż dookoła świata.

Platforma umożliwia także tworzenie Wishlist, czyli zbioru pojedynczych iWishy na dowolnie wybrany cel. Może to być wishlista ślubna, urodzinowa lub po prostu tematyczna wishlista z książkami, grami albo płytami CD. Wszystko w zależności od potrzeb. – Rozwiązujemy problemy z wręczaniem i otrzymywaniem prezentów, samodyscypliną w oszczędzaniu oraz drobnymi rozliczeniami pieniężnymi pomiędzy znajomymi. Zastosowań aplikacji jest bardzo wiele i każdego dnia użytkownicy pokazują nam nowe o których wcześniej nie myśleliśmy i jesteśmy im za to bardzo wdzięczni. W haśle „Zbierz na co chcesz” zawiera się cała istota iWisher.pl – mówią pomysłodawcy.

Wisher posiada również specjalną ofertę dla szkół, gdzie pomaga klasowym skarbnikom bezpiecznie zbierać pieniądze. Twórcy platformy przygotowali także specjalną ofertę dla działów HR, które zamiast popularnych bonów (które zazwyczaj idą na zakupy w hipermarkecie) mogą zmotywować swoich pracowników realizując ich prawdziwe marzenia.

Dla użytkowników rozwiązanie jest całkowicie darmowe. Zarówno stworzenie iWisha, realizacja wpłat, jak i finalizacja nie pociągają za sobą dodatkowych opłat, chociaż istnieje kilka funkcji premium, jak np. przelew ekspresowy. Platforma funkcjonuje jako biuro usług płatniczych, dzięki czemu nad ich poprawnością czuwa Komisja Nadzoru Finansowego.

To dopiero początek. Pod koniec roku zaprezentujemy rozwiązanie, które mamy nadzieję, że zmieni sposób, w jaki ludzie kupują rzeczy w internecie – dodaje Michał Korba. Aby zacząć zbierać pieniądze na swój cel wystarczy zarejestrować się na stronie www.iwisher.pl, a wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania aplikacji znajdują się na stronie www.blog.iwisher.pl.