wySTARTUPuj z Prahą – Jak znaleźć hojne źródło finansowania?

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Masz już pomysł, ale nie masz funduszy, aby rozwinąć swój biznes? Chcesz poznać możliwe sposoby finansowania? Przyjdź 24 października o godz. 19:00 do Kina Praha! WySTARTUPUJ z Prahą to cykl spotkań, podczas których pokazujemy – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji.

Już 24 października o godz. 19:00 odbędzie się czwarte spotkanie, na które serdecznie zapraszają organizatorzy – Startup Academy i Kino Praha. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, jak znaleźć hojne źródło finansowania, aby móc rozwinąć swój biznes.

Podczas poprzednich spotkań doświadczeni prelegenci-startupowcy radzili, jak wpaść na genialny pomysł na biznes, jak zbudować najlepszy team na świecie oraz jak skutecznie zaprezentować się przed potencjalnym inwestorem. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się jak zdobyć pieniądze na swoje pomysły! Zdobyta wiedza niewątpliwie przyda się, gdy nadejdzie taki moment, gdy potrzebny będzie zastrzyk gotówki do dalszego rozwoju. Podczas spotkania wySTARTUPuj z Prahą uczestnicy poznają różne sposoby finansowania swojego biznesu, a opowiedzą o nich:

Piotr Pietras – Managing Director in Startup Department w Edge One Solutions. Obecnie wspiera działania pierwszego Akceleratora specjalizującego się w Educational Technology – EduLAB Sp. z o.o. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami z sektora IT oraz tworzeniu rozwiązań skierowanych do sektora: bankowego, FMCG, public w modelu fixed price i time & material. Przez ostatnie dwa lata tworzył i rozwijał Centra Kompetencji dla klientów z Europy i USA, gdzie zarządzał jakością serwisu portfela projektów.

Arkadiusz Regiec – Prezes Zarządu Beesfund S.A. Twórca największej platformy equity crowdfundingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadającej ponad 5000 zarejestrowanych inwestorów. Beesfund.com pomógł przeprowadzić 19 startupom emisję akcji i zebrać ponad 5 mln złotych w emisjach otwartych i 10 mln złotych w emisjach zamkniętych. Twórca projektu tokenbridge, opartego o technologię blockchain, umożliwiającego przeprowadzanie ICO (initial coin offering), szef akceleratora powołanego przez Giełdę Papierów Wartościowych i Beesfund. Prezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu.

Marcin Kurek – Założyciel i Partner Zarządzający w funduszu inwestycyjnym Protos Venture Capital. Założyciel grupy Pomocni.pl, do której należą takie serwisy jak Niania.pl, Remontuj.pl, Pomocedomowe.pl. Business Angel w takich projektach jak np:Znanylekarz.pl (Docplanner.com), Zadane.pl (Brainly.com), Allani.pl, Restaumatic.com, Shoplo.com, Eversports.at, Starofservice.com, Joymile.com, Depilacja.pl, Pushpushgo.com. Specjalizuje się w marketingu, produkcie i strategii. Filmowe inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości.

Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to wystąpienia zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami swoja wiedzą. Spotkanie już 24 października o godz. 19:00. Przed nami inspirujące wystąpienia, debata oraz owocny networking. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, ale… liczba miejsc ograniczona!

Darmowe wejściówki znajdziesz na stronie: www.wystartupujzpraha.pl. Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia