Wyświetlając na stronie aktualne oferty pracy możesz zarobić. Rusza nuevoo

wyswietlajac na stronie aktualne oferty pracy mozesz zarobic rusza nuevoo
Udostępnij:
Istnieje wiele sposobów na to, aby odnosić korzyści finansowe związane z posiadaniem strony internetowej czy prowadzeniem bloga. Agregator ofert pracy neuvoo pozwoli CI zarobić dodatkowe pieniądze, jednocześnie oferując pomoc odwiedzającym Twoją stronę.

Za pomocą nuevoo jest możliwość udostępniania aktualnych ofert pracy z Polski i innych krajów świata.

 

Neuvoo posiada w swojej bazie ponad 15 milionów aktualnych ofert pracy  w ponad 50 krajach, które zbierane są ze stron pracodawców. Dzięki temu neuvoo znajduje się  wśród elitarnych serwisów pracy. Jedyne, co właściciel strony musi zrobić, to zarejestrować się w Programie Publisher poprzez wysłanie zgłoszenia. W krótkim czasie przesyłana jest wtyczka, którą wystarczy zaimplementować na swojej stronie i zacząć zarabiać!

Wtyczkę można umieścić na stronie głównej, w pasku bocznym jako sidebar lub utworzyć nową, dedykowaną pracy zakładkę. Możliwości jest mnóstwo. Jeśli Twoja strona jest oparta na systemie Wordpress, neuvoo przygotuje dla Ciebie plugin, którego instalacja nie zajmie więcej niż 5 minut. Jeśli używasz innego systemu, wyślemy Ci API, abyś sam mógł zdecydować o tym, w jaki sposób będą wyświetlane ogłoszenia na Twojej stronie.

Przy użyciu API można zintegrować wtyczkę według własnych upodobań. Neuvoo może przygotować  też iframe, który wystarczy przekopiować na stronę w wybranym miejscu. W momencie, kiedy oferty pracy pokażą się na stronie, zaczynasz zarabiać.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Publisher i API, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub zapytaj o współpracę partnerska.

-

Zdjęcie główne artykułu by pexels.com