Wywołujemy wiosnę z Geek Girls Carrots

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Zima za oknem, ale na marchewkowych spotkaniach już dawno zawitała wiosna. Jesli nie możesz doczekać się pierwszych wiosennych symptomów, u nas na pewno je znajdziesz! Kwietniowe spotkanie warszawskich Geek Girls Carrots będzie poświęcone rozrywkom dnia codziennego.

Zima za oknem, ale na marchewkowych spotkaniach już dawno zawitała wiosna. Jesli nie możesz doczekać się pierwszych wiosennych symptomów, u nas na pewno je znajdziesz! Kwietniowe spotkanie warszawskich Geek Girls Carrots będzie poświęcone rozrywkom dnia codziennego, o których opowie Karolina Wiercigroch z Yelp.pl oraz Monika Bończa-Tomaszewska z Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Wiosna to idealny czas, aby wyjść z domu i sprawdzić co się dzieje na mieście. Szukacie inspiracji, rekomendacji, poleconego miejsca, fajnej kawiarni? Jest takie miejsce, w którym znajdziecie wszystko to, o co chcielibyście zapytać znajomych i nieznajomych – Yelp.pl. Nasza pierwsza prelegentka – Karolina Wiercigroch – Community manager z Yelpa, opowie nam jak bzik na punkcie kanapek, przerodził się w pasję do odkrywania fajnych miejsc na mapie Warszawy i nie tylko. Nasza druga prelegentka to Monika Bończa – Tomaszewska od zawsze związana z kulturą, sztuką i rozrywką. Obecnie pożytkuje swoją energię na projekty związane z Narodowym Instytutem Audiowizualnym – to na gruncie zawodowym, a na gruncie rodzinnym – mama trzech córek. Spełnia się i realizuje swoje pasje studiując User Experience Design.

Przypominamy o naszym nowym punkcie spotkań – Pitches. Jeśli masz ochotę zaprezentować swój pomysł szerszej publiczności, pisz na adres [email protected].

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:

https://mamstartup.pl/geek-girls-carrots-17/

MamStartup objął patronatem medialnym to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa