Xevin Investments zainwestował 700 tysięcy złotych w BabysSecret.pl

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Zainteresowanie polskimi klubami zakupowymi wciąż rośnie. Zarówno po stronie konsumentów, jak i inwestorów. Xevin Investments zainwestował 700 000 złotych w Klub Baby’s Secret (BabysSecret.pl) – pierwszy na polskim rynku klub zakupowy dedykowany mamom.

Zainteresowanie polskimi klubami zakupowymi wciąż rośnie. Zarówno po stronie konsumentów, jak i inwestorów. Xevin Investments zainwestował 700 000 złotych w Klub Baby’s Secret (BabysSecret.pl) – pierwszy na polskim rynku klub zakupowy dedykowany mamom.

Dzięki swojej unikatowości, kluby zakupowe są obecnie jednym z najszybciej rozwijających się segmentów handlu internetowego w Polsce i na świecie. Business Insider Intelligence przewiduje, że wartość segmentu wzrośnie, tylko na rynku amerykańskim z 1.5 miliarda dolarów w 2011 roku, do 6.2 miliardów w 2015. Pozytywne prognozy dla rozwoju klubów zakupowych ułatwiły decyzję Xevin Investments. To już 34 inwestycja tego funduszu, od jego powstania.

BabysSecret.pl to wyjątkowy projekt pod kątem inwestycyjnym. Po pierwsze osoby zarządzające tym biznesem to zespół o bogatym doświadczeniu, zorientowany za sukces. Po drugie portal ma precyzyjnie określoną grupę docelową, którą charakteryzuje wysoki poziom lojalności – mówi Marek Rusiecki, prezes zarządu Xevin Investments Sp z o.o. – E-commerce to obecnie najszybciej rozwijająca się branża. Nawet przy złej koniunkturze – tutaj cały czas są wzrosty. Kluby zakupowe idealnie wpisują się w ten trend. Wystarczy spojrzeć na projekty globalne Zulily.com czy Gilt.com – dodaje Rusiecki.

Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na rozwój klubu oraz działania marketingowe. BabysSecret.pl działa od grudnia 2011 roku. Obecnie znajduje się w fazie intensywnego rozwoju. Dotychczas, bez istotnych nakładów finansowych, stworzył 100 tysięczną społeczność mam i ich najbliższych.Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na rozwój klubu oraz działania marketingowe. BabysSecret.pl działa od grudnia 2011 roku. Obecnie znajduje się w fazie intensywnego rozwoju. Dotychczas, bez istotnych nakładów finansowych, stworzył 100 tysięczną społeczność mam i ich najbliższych.

Klub został założony przez mamy. Analizując rynek e-commerce w Polsce wspólnie doszłyśmy do wniosku, że brakuje na nim miejsca, w którym mogłybyśmy znaleźć i bezpiecznie kupić wszystkie niezbędne akcesoria, nietuzinkowe zabawki, oryginalne ubranka dla swoich dzieci. I tak narodził się pomysł budowy Baby’s Secret. Klub, oprócz możliwości dokonania zakupów ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach, skupia wokół siebie i sukcesywnie buduje społeczność mam – mówi Ilona Lewkowicz, współzałożycielka Klubu Baby’s Secret.- Klub został założony przez mamy. Analizując rynek e-commerce w Polsce wspólnie doszłyśmy do wniosku, że brakuje na nim miejsca, w którym mogłybyśmy znaleźć i bezpiecznie kupić wszystkie niezbędne akcesoria, nietuzinkowe zabawki, oryginalne ubranka dla swoich dzieci. I tak narodził się pomysł budowy Baby’s Secret. Klub, oprócz możliwości dokonania zakupów ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach, skupia wokół siebie i sukcesywnie buduje społeczność mam – mówi Ilona Lewkowicz, współzałożycielka Klubu Baby’s Secret.

Baby’s Secret to pierwszy w Polsce klub zakupowy tworzony przez mamy, dla mam. Produkty dostępne w ofercie wyróżnia walor edukacyjny, jakość oraz oryginalność. Rabaty osiągają poziom nawet -70%.Baby’s Secret to pierwszy w Polsce klub zakupowy tworzony przez mamy, dla mam. Produkty dostępne w ofercie wyróżnia walor edukacyjny, jakość oraz oryginalność. Rabaty osiągają poziom nawet -70%.

źródło: informacja prasowa