Xevin Lab inwestuje w narzędzie do tworzenia CV

xevin lab inwestuje w narzedzie do tworzenia cv
Udostępnij:
Inkubator technologiczny Xevin Lab zainwestował prawie milion złotych w serwis InterviewMe.pl oferujący narzędzie do tworzenia cv i listów motywacyjnych.

Aktualnie w portfolio Xevin Lab znajdują się projekty z branży reklamowej i social mediów takie jak: Quartus Mobile, Woodpecker.io, RightHello czy BoxOfAds.com. Tym razem inkubator postawił na nowoczesny kreator pozwalający tworzyć skrojone na miarę dokumenty rekrutacyjne: cv i list motywacyjny w kilku językach. W ramach serwisu można również skorzystać z konsultacji z rekruterem, który doradzi jak pisać skuteczniejsze cv i dopasowywać je do ofert pracy. Serwis InterviewMe.pl działa od grudnia 2013. Do tej pory pozyskał ponad 95 tysięcy użytkowników.

Na zdjęciu: zespół InterviewMe | fot. materiały prasowe 

- Kolejna inwestycja Xevin Lab to konsekwentna realizacja przyjętej przez nas strategii pozyskiwania i wspierania innowacyjnych start-upów z dużym potencjałem rozwoju. Jeszcze kilkanaście lat temu standardem była długoletnia praca w jednym miejscu. Obecnie, coraz młodsze roczniki wchodzące na rynek pracy zmieniają oblicze tego rynku, dziś normą staje jest praca przez 3-4 lata w jednej firmie. Młode pokolenie nie boi się zmian, jest otwarte na wyzwania, a nowa praca nie jest już postrzegana w kategorii wielkiej życiowej rewolucji. Dla osób aktywnych, często podejmujących nowe wyzwania zawodowe przeznaczony jest właśnie serwis InterviewMe.plmówi Radosław Czyrko, prezes zarządu Xevin Lab.

InterviewMe.pl to również jeden z największych serwisów o tematyce HR. Blog z poradami dla osób szukających pracy odwiedza miesięcznie około 300 tysięcy czytelników. Użytkownicy serwisu są mocno zróżnicowani, zwykle są to osoby w wieku 23-45 lat, które aktualnie szukają pracy lub chcą ją zmienić.

- Wśród naszych użytkowników mamy przedstawicieli wszystkich grup zawodowych. Każdemu oferujemy kompleksowe wsparcie przy rekrutacji, od tworzenia i tłumaczenia dokumentów do przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej i assessment center.W ramach usług, cv które tworzymy są zawsze dopasowane do specyfiki branży, a nawet konkretnego, poszukiwanego przez kandydata stanowiska. Środki pozyskane od Xevin Lab chcemy przeznaczyć na dalszy komercyjny rozwój serwisu - mówi Kuba Koziej, współzałożyciel Interviewme.pl.